Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Про Форум бізнес- і ІТ-лідерів

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р.
Місце проведення: м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.
Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).
 
На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.
 
Програма Форуму складається з трьох потоків:
Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.
Інструменти і технології: кращі практики застосування BPM- і CRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися.
Тренінги і мастер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.
 
Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій: MTI, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та інші.
Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефонами: +380(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada .
 
Гіперпосилання на сторінку реєстрації учасників на Форум для розміщення на сайті Адміністрації: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada .
 

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОГО СЕРЕДОВИЩА РАЙОНУ!

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації повідомляє, що 28-29 січня 2016 року в м. Києві (на базі Київського проектного офісу GIZ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська, 44, офіс 5) відбудуться інтерв’ю серед кандидатів на стажування у Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки та енергетики «Fit for Partnership with Germany” на 2016-2018 роки.

Дана Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажування в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами ведення переговорів з представниками інших країн.

У 2016 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками: економічна кооперація без галузевої специфіки та економічна кооперація з галузевою специфікою (у сфері енергоефективності в промисловості, енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд, поновлюваних джерел енергії, у секторі охорони здоров’я, природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів, у аграрному секторі).
Тривалість стажування: один місяць.

Мова: англійська, німецька, російська – для топ-менеджерів (у виняткових випадках).
Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина Федеральне міністерство економіки і енергетики.

Детальна інформація для кандидатів на стажування у Німеччині розміщена на сторінці Програми: 

http://ukraine.managerprogramm.de та http://www. managerprogramm.de/.

 

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ СЕРЕДНЬОЇ ТА ВИЩОЇ ЛАНКИ, МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНСЬКИХ БІЗНЕС-СТРУКТУР І УЧАСНИКІВ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ І ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З НІМЕЧЧИНОЮ.

04 листопада 2016 року з 12:00 до 18:00  у м. Києві відбудеться Бізнес-майстерня «Готуємося до співпраці з Німеччиною» за програмою Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів Німеччина – Україна: «Fit for Partnership with Germany».

Програма:

12:00-12:30 Відкриття

12:30-13:45 Програма «Fit for Partnership with Germany»: п’ять незаперечних переваг для Вашого бізнесу

13:45-14:00 Кава-брейк

14:00-14:45 «Бути готовим до співпраці з німецькими партнерами – що це означає для українського підприємства». Основні питання для розгляду: особливості ринку Німеччини, бар’єри виходу та роботи на зовнішніх ринках, чого очікують німецькі підприємці від своїх партнерів, чого ми очікуємо від німецьких партнерів, що ми можемо запропонувати іноземному партнеру

14:45-15:30 Кава-брейк

15:30-16:30 Креативна майстерня «Що ми можемо зробити вже сьогодні, щоб підвищити свою привабливість як зовнішньоекономічного партнера»

16:30-17:30 Майстер-клас «Як стати учасником програми« Fit for Partnership with Germany»

17:30-18:00 Закриття майстерні. Індивідуальні консультації.

Своїм досвідом участі у бізнес-сесії поділяться учасники Програми минулих років.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 44, оф.5

Реєстрація за посиланням:  https://goo.gl/forms/RW8GWss3TC8PRfe83

Подробиці дізнавайтесь за адресою:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ДО УВАГИ ПРОФІЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З ПІДТРИМКИ ЗАПОЧАТКУВАННЯ БІЗНЕСУ (ОБ’ЄКТІВ ІНФРАСТРУКТУРИ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА) ТА ЗАЦІКАВЛЕНИХ КОМПАНІЙ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації повідомляє, що з метою створення найбільш сприятливих умов для активізації підприємницької діяльності у всіх регіонах України, створення нових інноваційних підприємств шляхом прямого інвестування, в рамках проекту «Україна шукає стартапи», 19-20 грудня 2015 року в Торгово-промисловій палаті України у конгрес-холі «Chamber Plaza» (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться безкоштовний семінар-тренінг маркетолога міжнародного рівня Джона Вон Ейкена, а також зустріч з міжнародними інвесторами зі всього світу, які готові профінансувати найкращі проекти, що пройдуть конкурсний відбір, на суму 2 млн.грн.
Для участі в проекті необхідно до 15 грудня 2015 року пройти реєстрацію на сайті: http://ustartup.com.ua/.
Більш детальна інформація за тел. (044) 279-29-31.