Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація оголошує конкурс

Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація оголошує конкурс
по відбору підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, та замовником перевезень на яких є Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація
 
Конкурс відбудеться 29 жовтня 2018 року об 11:00 годині у приміщенні залу засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.
             Документи для участі у конкурсі подають у конверті з поміткою «Заява на участь у конкурсі» та приймаються з дня оголошення за адресою: (кабінет №8), вул. Богдана Хмельницького, буд. 53, м. Переяслав-Хмельницький, в робочі дні (понеділок - п'ятниця) з 8-00 год. до 16-00 год.
Останній термін подання документів – 26 жовтня 2018 року.
 
Додаткову інформацію щодо умов конкурсу можна одержати  у відділі економічного розвитку, торгівлі та з питань власності  адміністрації
за тел. 5-00-25
 

Засідання Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань перевезень

13 листопада 2017 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбулася нарада з питань перевезень за участю органів місцевого самоврядування та перевізників Переяслав-Хмельницького району під головуванням голови адміністрації Андрія Пряхіна.
Найгострішим було питання щодо вартості проїзду на приміських автобусних маршрутах загального користування.
За результатами проведеної наради було вирішено підготувати лист-звернення до Київської обласної державної адміністрації щодо залучення  перевізників, які виконують рентабельні маршрути (в першу чергу - міжміські) до виконання перевезень, які мають соціальне навантаження, замовником яких є КОДА.
Крім того, структурним підрозділам Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації доопрацювати механізм щодо відшкодування витрат за перевезення за участі бюджету району та сільських рад і подати на розгляд чергової сесії Переяслав-Хмельницької районної ради.

  

   

Відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації

06 листопада 2017 року відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при Переяслав-Хмельницький районній державній адміністрації. Основне питання, що обговорювалося – тариф на приміських автобусних маршрутах загального користування. Засідання провів голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін.
Протягом цього року зростала вартість пального, здорожчали запчастини, змінилася база оподаткування, мінімальна заробітна плата зросла у два рази. Зокрема, це є основними факторами, які впливають на зміну тарифу.
Відповідно чинного законодавства України перевізники піднімають тарифи самостійно – без погодження. Встановлювати тарифи без погоджень надано постановою Кабінету Міністрів України № 240 від 25 березня 2015 року.
Для подальшого обговорення даного питання прийнято рішення залучати сільських голів. Зараз відбувається процес  децентралізації, в районі утворюються громади, які в подальшому будуть самі працювати з перевізниками та вирішувати питання забезпечення організації перевезень - для цього сільські ради мають на рахунках кошти. Тому їм необхідно активно долучатися до вирішення цього питання.

   
 

   

Перелік перевізників Переяслав-Хмельницького району на діючих приміських автобусних маршрутах загального користування

Перевізник

Номер маршруту

Назва маршруту

ПП «Авто Пас Лайн»

010

Переяслав-Хмельницький-Світанок

ПП «Авто Пас Лайн»

020

Переяслав-Хмельницький-Госпіталь

ПП «Авто Пас Лайн»

030

Переяслав-Хмельницький-Гланишів

ФОП «Денисенко О.С.»

040

Переяслав-Хмельницький-Пологи Вергуни

ПП «АТП» «Левченко»

050

Переяслав-Хмельницький-Гречаники

ФОП «Марценюк В.М.»

060

Переяслав-Хмельницький-Тарасівка

ПП «Марценюк В.М.»

061

Переяслав-Хмельницький-Тарасівка

ПП «Авто Пас Лайн»

070

Переяслав-Хмельницький-Мазінки

ТОВ «Авто-Гарант-08»

080

Переяслав-Хмельницький-Дениси

ТОВ «Авто-Гарант-08»

090

Переяслав-Хмельницький-Переяславське

ТОВ «Авто-Гарант-08»

100

Переяслав-Хмельницький-Строкова

ПП «АТП» «Левченко»

110

Переяслав-Хмельницький-Чопилки

ФОП «Іванов С.О.»

120

Переяслав-Хмельницький-Ковалин

ПП «Марценюк В.М.»

149

Переяслав-Хмельницький-Лецьки

ПП «Авто Пас Лайн»

150

Переяслав-Хмельницький-Пристроми

ТОВ «Авто-Гарант-08»

152

Переяслав-Хмельницький-Сомкова Долина