Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Засідання Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань перевезень

13 листопада 2017 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбулася нарада з питань перевезень за участю органів місцевого самоврядування та перевізників Переяслав-Хмельницького району під головуванням голови адміністрації Андрія Пряхіна.
Найгострішим було питання щодо вартості проїзду на приміських автобусних маршрутах загального користування.
За результатами проведеної наради було вирішено підготувати лист-звернення до Київської обласної державної адміністрації щодо залучення  перевізників, які виконують рентабельні маршрути (в першу чергу - міжміські) до виконання перевезень, які мають соціальне навантаження, замовником яких є КОДА.
Крім того, структурним підрозділам Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації доопрацювати механізм щодо відшкодування витрат за перевезення за участі бюджету району та сільських рад і подати на розгляд чергової сесії Переяслав-Хмельницької районної ради.

  

   

Відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації

06 листопада 2017 року відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при Переяслав-Хмельницький районній державній адміністрації. Основне питання, що обговорювалося – тариф на приміських автобусних маршрутах загального користування. Засідання провів голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін.
Протягом цього року зростала вартість пального, здорожчали запчастини, змінилася база оподаткування, мінімальна заробітна плата зросла у два рази. Зокрема, це є основними факторами, які впливають на зміну тарифу.
Відповідно чинного законодавства України перевізники піднімають тарифи самостійно – без погодження. Встановлювати тарифи без погоджень надано постановою Кабінету Міністрів України № 240 від 25 березня 2015 року.
Для подальшого обговорення даного питання прийнято рішення залучати сільських голів. Зараз відбувається процес  децентралізації, в районі утворюються громади, які в подальшому будуть самі працювати з перевізниками та вирішувати питання забезпечення організації перевезень - для цього сільські ради мають на рахунках кошти. Тому їм необхідно активно долучатися до вирішення цього питання.

   
 

   

Перелік перевізників Переяслав-Хмельницького району на діючих приміських автобусних маршрутах загального користування

Перевізник

Номер маршруту

Назва маршруту

ПП «Авто Пас Лайн»

010

Переяслав-Хмельницький-Світанок

ПП «Авто Пас Лайн»

020

Переяслав-Хмельницький-Госпіталь

ПП «Авто Пас Лайн»

030

Переяслав-Хмельницький-Гланишів

ФОП «Денисенко О.С.»

040

Переяслав-Хмельницький-Пологи Вергуни

ПП «АТП» «Левченко»

050

Переяслав-Хмельницький-Гречаники

ФОП «Марценюк В.М.»

060

Переяслав-Хмельницький-Тарасівка

ПП «Марценюк В.М.»

061

Переяслав-Хмельницький-Тарасівка

ПП «Авто Пас Лайн»

070

Переяслав-Хмельницький-Мазінки

ТОВ «Авто-Гарант-08»

080

Переяслав-Хмельницький-Дениси

ТОВ «Авто-Гарант-08»

090

Переяслав-Хмельницький-Переяславське

ТОВ «Авто-Гарант-08»

100

Переяслав-Хмельницький-Строкова

ПП «АТП» «Левченко»

110

Переяслав-Хмельницький-Чопилки

ФОП «Іванов С.О.»

120

Переяслав-Хмельницький-Ковалин

ПП «Марценюк В.М.»

149

Переяслав-Хмельницький-Лецьки

ПП «Авто Пас Лайн»

150

Переяслав-Хмельницький-Пристроми

ТОВ «Авто-Гарант-08»

152

Переяслав-Хмельницький-Сомкова Долина

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

22 січня 2016 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації. У нараді взяв участь голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Григорій Дубина. На порядок денний виносилися питання щодо: тарифів та обов’язкової видачі квитків на маршрутах Переяслав-Хмельницького району; відшкодування вартості за пільгове перевезення населення на приміських автобусних маршрутах загального користування; експлуатації транспортних засобів у зимовий період та стан технічної готовності автобусів; аварійності на автошляхах Переяслав-Хмельницького району та стан доріг.
Засідання відкрив голова координаційної ради районної державної адміністрації Валерій Перчук.
У першу чергу, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та з питань власності Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юлія Нижник подякувала перевізникам щодо роботи, яка була ними проведена з водіями автобусів.
Вкотре проведено роз’яснювальну роботу серед автомобільних перевізників району щодо недопущення безпідставного підвищення тарифів на послуги пасажирських перевезень. Рекомендовано встановлювати вартість проїзду з урахуванням наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2015     № 240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1548» відмінено повноваження Київської обласної державної адміністрації щодо регулювання тарифу на послуги пасажирського автомобільного транспорту в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні. Тарифи на перевезення встановлюються особисто перевізниками.
По наступному питанню щодо відшкодування вартості за пільгове перевезення населення на приміських автобусних маршрутах загального користування доповіла начальник управління соціального захисту Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Надія Ясинчук. Вона повідомила, що на території Переяслав-Хмельницького району працює сім перевізників, з якими було укладено договори на перевезення пільгових громадян до 31.12.2015 року. Субвенція з державного бюджету, яка була виділена у 2015 році на Переяслав-Хмельницький район на відшкодування витрат за пільгове перевезення розподілена між перевізниками з урахуванням пільгових категорій громадян, які проживають у населених пунктах, згідно відповідного маршруту.
Обсяг субвенції на надання пільг на безплатний проїзд пільговим категоріям, відповідно до затвердженого кошторису на 2015 рік для Переяслав-Хмельницького району склав 834174,76 грн. Станом на 01.01.2016 профінансовано за перевезення пільгових категорій громадян – 786171,84 грн., заборгованість складає 48002,92 грн.
З метою вирішення питання щодо виділення у 2016 році субвенції з державного бюджету на відшкодування витрат за пільгове перевезення, Мінсоцполітики звернулася до Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. з проханням доручити Міністерству фінансів терміново підготувати зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та передбачити відповідні видатки для фінансового забезпечення пільгового проїзду окремих категорій громадян у даному законі.
Валерій Перчук висвітлив питання щодо експлуатації транспортних засобів при погіршенні погодних умов у зимовий період та стан технічної готовності автобусів. Особлива увага була приділена проведенню дезінфекції транспортних засобів у період «спалаху» епідемії грипу. А саме перевізників зобов’язали забезпечити належний санітарний стан транспортних засобів, що виходять на маршрути відповідно до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.
Наступним було розглянуте питання стану доріг у зимовий час. Інформацію щодо готовності до ліквідації проблем на дорогах у зимовий період надали старший виконроб дорожньо-ремонтного пункту № 5 Київського дорожньо-експлуатаційного управління Іван Трачук та начальник філії Переяслав-Хмельницького районного дорожнього управління Василь Шевченко, а саме прозвітувалися щодо забезпеченості піско-соляною сумішшю, пальним та технікою. Крім того, була оголошена подяка аграріям району, які надали допомогу у прибиранні доріг від наслідків снігопаду. Голова адміністрації Григорій Дубина наголосив, що у Переяслав-Хмельницькому районі дуже динамічний і згуртований колектив, і тому, лише йдучи пліч-о-пліч ми зможемо вирішити багато питань. Аграрії завжди готові надати свою допомогу.
Старший інспектор Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області, капітан поліції Роман Нестеренко проаналізував показники дорожньо-транспортних пригод, які сталися протягом 2015 року. Доповідач зазначив, що трапилося 218 ДТП (у порівнянні з 2014 роком – 208), з них з постраждалими 79 ДТП (у 2014 році – 62), в яких загинуло 20 ос. (у 2014 році – 10 ос.), травмовано 105 ос. (у 2014 році – 81 ос.). З початком 2016 року по 20.01.2016 року на території обслуговування Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області трапилося 15 ДТП, з яких 1 з потерпілими, в якій травмовано 2 особи. За аналогічний період 2015 року трапилося 17 ДТП, з яких 2 з потерпілими, в яких травмовано 4 особи.
Капітан поліції в котре зауважив, що з урахуванням ускладнення сезонних умов на дорогах і такого людського фактору, як недисциплінованість водіїв та пішоходів, співробітники Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП  постійно проводять профілактичні заходи серед учасників дорожнього руху з попередження аварійності на автошляхах району.
 
Начальник відділу економічного розвитку,
торгівлі та з питань власності                                                                                                      Юлія Нижник