Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

"Урядова гаряча лінія"

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Відзначення 500-ї річниці Реформації

17 вересня в місті Київ, на Хрещатику, в рамках відзначення 500-ї річниці Реформації відбулося свято подяки котре об’єднало усі регіони в серці країни. Відвідала захід і делегація Переяслав- Хмельницького району, яку переважно складали працівники районного та сільських будинків культури.
З самого ранку в центрі міста пройшло богослужіння та звучала молитва за Україну. Впродовж дня бажаючі відвідали фестиваль соціальних проектів. Для родин були  організовані  спортивні змагання, силові шоу для чоловіків, розваги та конкурси з розіграшем подарунків. Працювали  дитячі ігрові зони для  наймолодших учасників заходу. Для всіх гостей свята також була представлена найбільша мапа України з овочів та фруктів.
В цей день на Хрещатику фінішували  учасники Всеукраїнського автопробігу Реформації, які з 3-го серпня їхали з усіх куточків України до столиці, проводячи активності в містах, запрошуючи жителів на Свято Подяки та збираючи прапори кожної області. У вечірній програмі заходу продовжили прославлення Бога естрадно-симфонічний оркестр та хор.
Найбільшим очікуванням для всіх був благодійний виступ людини-легенди Ніка Вуйчича, котрий виступив з  мотивуючою промовою, і не залишив нікого з присутніх байдужими.
Кількість людей та масштабність даного свята вражали.
Варто відзначити , що відповідно до Указу №357/2016 Президента України Петра Порошенка Україна у 2017 році відзначає 500-річчя Реформації.

             

Для працівників культури проведено курси підвищення кваліфікації

У творчій атмосфері працівники культури міста  та Переяслав-Хмельницького району не лише щодня працюють, а й навчаються.
Відтак, днями,   згідно  календарного  плану, затвердженого  начальником управління  культури і туризму КОДА  в  приміщенні  районного  Будинку  культури   у дружній   атмосфері  для  працівників  культури   та  працівників шкіл  мистецтв   були  організовані  і  проведені  обласні  курси  підвищення  кваліфікації .
Процес навчання будувався диференційовано з урахуванням фахової спеціалізації слухачів (клубних, бібліотечних,   викладачів ДМШ та шкіл мистецтв).
Досвідчені   фахівці  організували  навчальний  процес,поєднавши  традиційні  та  нові  форми роботи .
 
   

Один мудрець сказав таку істину: «Знання – це скарб. А вміння читати – це ключ до нього.»

Читати навчають у ранньому дитинстві і якщо привити любов до читання – то це вже буде на все життя. У Єрковецькій сільській бібліотеці використовуються різні форми і методи роботи щодо читання літератури. Останніми днями літа було проведено оригінальну форму роботи – бібліотека на дитячому майданчику. Два дні поспіль малеча села змогла поєднати відпочинок із читанням. До речі, дорослі теж були активними читачами дитячої літератури. Я дякую всім, хто взяв участь у заході, хто часточкою своєї душі доторкнувся до вічного і мудрого – книги. Двері сільської бібліотеки завжди відкриті для бажаючих пізнавати нове та незвідане.
 
Ольга Шульга
Завідуюча сільською бібліотекою

   Колектив "Зоряни" БК с. Лецьки вдруге приймали активну участь в Національному Сорочинському ярмарку

Колектив "Зоряни" БК с. Лецьки, керівник Мартиненко Леонід вдруге приймали активну участь  в Національному Сорочинському ярмарку. Та були нагороджені грамотою, як активні учасники фестивалю "Ярмаринка".

Зразковий ансамбль танцю "Ластівка" відвідав Сорочинці та Полтаву

22  серпня зразковий ансамбль танцю "Ластівка" відвідав Сорочинці та Полтаву, взяв участь у фестивалі "Стежками Гоголя" та виборов "гран-прі" фестивалю. Танцювали "Український козачок" і "Циганський" у середній групі та "Невдале залицяння" і "Сільську польку" у дорослій. У Полтаві відвідали музей "Полтавської битви", Успенський собор, пам'ятник Шевченку, пам'ятник Мазепі, побачили краєзнавчий музей, білу альтанку та чудовий вид з пагорба на місто.

        

«Народний» фольклорний аматорський колектив «Червона калина» (керівник Любов Макаренко) клубу с. Пристроми взяв участь у Всеукраїнському фестивалі «Забіг у вишиванках»

«Народний»  фольклорний  аматорський  колектив «Червона  калина» (керівник  Любов  Макаренко) клубу  с. Пристроми  взяв  участь у  Всеукраїнському  фестивалі  «Забіг  у  вишиванках», що  відбувся 24  серпня в  м. Києві.
Крім  культурно-мистецької  програми  колектив  презентував   павільйон  з   самобутніми  вишивками  рушників, старовинного  національного  одягу  та речами  побуту.
Від  Міністерства  молоді  та  спорту  України  за  професійну  майстерність, творчу  ініціативу  колективу  було  вручено  Грамоту. Пісню  «Моя  Україна» на  слова  В.Олефіренка  колектив   виконував  декілька  раз  на  прохання   відвідувачів.