"Урядова гаряча лінія"

Семінар культпрацівників та працівників бібліотечної сфери

2 березня, в районному Будинку культури відбувся семінар культпрацівників та працівників бібліотечної сфери на тему «Участь в основних обласних фестивалях та конкурсах. Висвітлення інформації щодо створення та діяльності творчих колективів Переяславщини». На захід завітала заступник голови Переяслав-Хмельницької РДА – Любов Онопрієнко, зазначивши високий рівень підготовки щодо представлення творчості колективів Переяславщини у щорічному фестивалі народних талантів «Мистецькі береги Переяславщини». Також, Любов Михайлівна наголосила на виконавській дисципліні працівників у роботі закладів культури району.

Працівниками відділу культури та методичного кабінету РБК, згідно плану семінару, висвітлено положення основних обласних фестивалів, конкурсів та інформації щодо створення і діяльності творчих колективів Переяславщини.

Методист Любов Рубан зробила короткий аналіз творчих звітів на фестивалі «Мистецькі береги Переяславщини», озвучивши зауваження та пропозиції щодо подальшої звітності колективів.

Директор ЦБС Світлана Харіна надала інформацію щодо запровадження нових форм заходів у роботі бібліотек району та запропонувала керівникам бібліотек-філіалів зібрати інформацію щодо заснування та діяльності сільських бібліотечних установ для подальшого висвітлення на сайті відділу культури Переяслав-Хмельницької РДА.

Цього ж дня, о 10.00 год, до актової зали РБК завітали чимало жителів та гостей Переяславщини, адже творчу зустріч з презентацією роману «Забудь річка» провели українські письменники, громадські активісти та публіцисти Брати Капранови. Варто зазначити, що Віталій та Дмитро Капранови є засновниками та представниками українського видавництва «Зелений пес», що спеціалізується на сучасній художній літературі та художній літературі для дітей. Видавництво існує на українському книжковому ринку з 1999 року.

Протягом творчої зустрічі автори презентували попередні видання «Кобзар 2000», «Мальована історія Незалежності України», «Приворотне зілля» та інші твори, які кожен мав змогу придбати по-закінченню заходу.