Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!8-9 травня Переяславщина відзначила День пам’яті та примирення і 72 - річницю Перемоги над нацизмом у Європі

Із великою концертною програмою «Ми з квітами йдемо до Вічного вогню» в Українському Державному медико-соціальному центрі ветеранів війни побували учасники гурту  «РОДОСЛАВ»  РБК. Цікава, різножанрова і зворушлива до сліз програма концерту, присвячена пам’яті  мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, дітям, воїнам, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни, тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття, не залишила байдужим жодну людину у глядацькій залі. Ось до обеліску  героям-солдатам підходить у чорній хустині Мати із квітами, наречена, жінка з дитиною, - кожна із своїм невигойним болем, із нездійсненною мрією жити, любити, ростити у мирі  щасливих дітей. До найдрібніших деталей вдалося прожити складний емоційний стан цієї інсценізації, хореографічному колективу «Реверанс», (БК с.Велика Каратуль, кер. – Владислава Рубан) та учасникам народного театру РБК - Володимиру Колодію і Андрію Мисюрі. Присутні, усі, як один піднялися і вшанували полеглих хвилиною мовчання, усвідомивши вкотре страшна війна все відібрала.  І найстрашніше те, що й через 72 роки після закінчення Другої світової війни, кровить нова війна на сході України і збирає свій кривавий ужинок.
Ми здатні перемагати. Ми переможемо і в цій війні, нав’язаній російським агресором! Піснею «Україна» це підтвердив співак Андрій Мосієнко. Переможно звучала того дня і бандура  Павла Рекуна,  піснями  славили рідну  Україну: гурт «Дівчата», РБК (кер. Оксана Ковальчук), співачки: Тетяна Чайка, (БК с.Мала Каратуль), Юлія Ковалівська та Оксана Ковальчук, (РБК). Яскраву вокально – хореографічну композицію «Два кольори» представили талановитий співак  Віктор Салтиков, (БК с.Хоцьки) та хореографічний колектив «Реверанс». Віктор вразив глядачів не лише чудовим, задушевним виконанням відомої і улюбленої усіма пісні О.Білаша «Два кольори», а ще й майстерно зіграв на флейті.  Лідія Ющишина  глибиною свого чуттєвого голосу  привернула увагу і надовго  тримала у приємній напрузі джазовими  пісенними композиціями. Прекрасну пластику, відчуття ритму танцю «Попурі» передали юні дарування Валерія Біденко та Ярослав Потупа.  Щирий сміх викликав у глядачів уривок із народної комедії  Г.Квітки – Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» за участю Уляни, (Анна Скляренко) та Стецька, (Володимир Колодій). Співак Микола Гриценко  зізнавався вкотре глядачам і собі  словами пісні «Я люблю Україну свою»!
І це надавало звучанню пісні  політ, гордість, вселяло надію  на краще майбуття і  дарувало радість урочистого свята Перемоги!
Пам’ять  залишається  із нами! То ж дай нам, Боже, жити у мирі і щасті, у добру годину! Ми хочемо жити без воєн! Ми хочемо миру на всій  Землі! Пам’ятаємо! Тому – Перемагаємо!