Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!

З одинадцяти медалей дев’ять виявилися золотими

14 березня в м. Бровари в критому легкоатлетичному манежі відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, слуху та зору. Змагалися загалом 9 команд, серед них – і команда з Переяславщини в складі 15 осіб. Виступили наші земляки дуже успішно. Зокрема, на біговій дистанції 60 м у своїх категоріях чемпіонами стали Даніела Чуєва, Дмитро Овчаренко та Аліна Козоріз. Перемогли також і Юрій Волинюк на 400-метровій дистанції та Даніела Чуєва у бігу на 200 м. Ще три золоті медалі вибороли у штовханні ядра Володимир Євтушенко, Євген Карауш та Дмитро Палатний, а Дмитро Овчаренко став переможцем у стрибках у довжину з розбігу. “Срібло” в штовханні ядра здобули Владислав Ігнатенко та Олександр Книш.
Всі чемпіони та призери були нагороджені дипломами відповідних ступенів. Поїздка спортсменів відбулася за підтримки міського та районного відділів фізкультури та спорту.

Першість району з баскетболу

Відбулись змагання з баскетболу серед чоловіків, районної спартакіади у спортивній залі ЦПТО. У змаганнях взяли участь п’ять команд: із Поліг-Вергунів, Виповзок, Студеників, Великої Каратулі та Гайшина.
Змагання проходили за коловою системою.
Кращими стали спортсмени з Гайшина, друге місце посіла команда Великої Каратулі, третє місце зайняла команда Поліг Вергунів.
Переможці та призери отримали від організаторів кубок, медалі та грамоти.
Перед початком змагань відбулось нагородження кращих команд. За активну участь в спортивно-масових заходах та в спартакіаді Переяслав-Хмельницького району 2018 року  «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація». Перше місце зайняла команда села Великої Каратулі, друге місце команда села Дем’янці,  третє місце посіли спортсмени села Поліг Вергунів.

Кубок пам’яті воїнів АТО

10 березня відділом молоді та спорту РДА за підтримки агропідприємства «Земля Переяславщини» у спортивній залі школи села Виповзки провели волейбольний турнір пам’яті воїнів АТО. У змаганнях взяли участь шість команд: із Поліг-Вергунів, Студениківської ОТГ, Дівичківської ОТГ, Гайшина, Циблівської ЗОШ, та Великої Каратулі.

З вітальним словом перед початком змагань до присутніх звернувся перший заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Коркач.

Розіграш проходив за олімпійською системою – до двох перемог у партіях. Команда, яка програла, залишала турнір. У матчі за третє місце зійшлись волейбольні дружини Поліг Вергунів та Студениківської ОТГ. Студениківці у двох партіях із рахунком 25:16 та 27:25 розібрались із суперниками. Гра за перше місце між командами Гайшина та Дівичківської ОТГ була напруженою та цікавою: гайшинці у першій партії перемогли з рахунком 25:19, у другій та третій партіях сильнішими виявились волейболісти з Дівичок 25:20 та 15:11.

Переможці та призери отримали від організаторів кубок, медалі, грамоти та грошові винагороди.

Змагання з гирьового спорту

09  березня 2019 року, відбувся відкритий Чемпіонат міста Києва з гирьового спорту.

У змаганнях приймали участь спортсмени з Житомирської, Вінницької, Херсонської, Донецької та Київської областей. Київщину представляли спортсмени з Богуслава, Кагарлика, Борисполя та Переяславщини.

Гирьовий спорт був представлений дуже широко: двоборство, довгий цикл, жим, напівмарафон, ривок серед жінок.

Змагання проходили в абсолютній ваговій категорії. Були міцні результати серед початківців та деякі вражаючі серед бувалих спортсменів.

У змаганнях напівмарафонців (ривок гирі  24 кг., 30 хв.)., котрі продемонстрували яскраву боротьбу та дуже високі результати, п’єдестал пошани зайняли гирьовики Переяславщини, а саме І місце Юрій Голота (81 кг.), до 74 кг. з результатом - 700 підйомів, ІІ місце Володимир Яковченко (71 кг.) до 74 кг.  – 667 підйомів (це рекорди України та світу в цих вагових категоріях), ІІІ місце Анатолій Дима – до 74 кг. 607 підйомів (за проектною класифікацією Асоціації гирьового спорту України це майстер спорту).

Відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів спорту

2-3 березня у Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів спорту. З Переяслава-Хмельницького (Київська область) два дні у манежі на Березняках на старти виходило четверо осіб. Найвідоміший у нас представник ветеранського спорту Віталій Ткачук (71 рік) розповів, що особисто у своїй віковій групі цього разу виступив на швидкісних дистанціях. У бігу на 60 м виборов трете місце, а на 200-метрівці був другим. Був нагородженим відповідно бронзовою та срібною медалями.

На жаль, з місяць тому під час тренувань травмував ногу. Це не дало виступити на повну силу. А от від своєї коронної дисципліни – стрибків у висоту – довелося і взагалі відмовитися. Адже травмована ліва нога для нього опорна у цій вправі. Між тим, як зазначив ветеран, результатами виступів він задоволений. Для нього це вже другі великі змагання цього року. Тепер готуватиметься до ІІ пробігу “Музеї Переяслава”, що має відбутися 20 квітня. Пробіг присвячується пам’яті колишнього гендиректора НІЕЗ “Переяслав” Михайла Сікорського, і як і минулого року має відбутися навколо музею під відкритим небом.

А на чемпіонаті минулих вихідних Переяслав ось вже вкотре представляв колишній житель нашого міста, а нині харків’янин Юрій Орлов. Затятий ветеран спорту спеціально приїжджав, щоб взяти учать у таких змаганнях. Виступив у бігу на 3 тис. м, але призового місця цього разу зайняти не вдалося. Натомість на цій же дистанції більш краще вдалося виступити Анатолієві Димі, який був третім. Ще один переяславський ветеран Аркадій Фролов виступив у бігу з бар’єрами на 60 м, і виборов друге місце.

Володарем кубку Миколи Страдного стала команда Гайшина

03 березня у просторому спортивному залі школи села Ташань відбувся розіграш кубку з волейболу, присвяченого пам’яті воїна-інтернаціоналіста Миколи Страдного, який загинув у Афганістані ще у 80-х роках минулого століття. Змагання проводяться традиційно. Спочатку – у селі Помоклі, уродженцем якого був Страдний. Після того, як там закрили школу, їх перенесли до Ташані.

Цього разу поборотися за престижний кубок зібралося сім команд (по 8-10 осіб у кожній) із сіл Пологи-Вергуни, Ташань, Шевченкове, село Гайшин було представлене одразу двома командами, та команди з Дівичківської та Студениківської ОТГ.

В цікавих, напружених баталіях турнір затягнувся майже до 16 год. Інтрига виникла з першого поєдинку, жереб звів команди “Дівичківської ОТГ” та Гайшин-2, гра яких була цікава й напружена. З невеликою перевагою перемогу вдалося здобути спортсменам “Дівичківської ОТГ”-2:1. Не менш цікавою, видовищною була і гра між командами Студениківської ОТГ та Поліг-Вергунів, рахунок матчу 1:2. Інші ігри теж вирізнялися своїми особливими захоплюючими моментами.

А у фіналі зустрілися команди Дівичківської ОТГ та Гайшина. У першій партії

перевага була на боці Гайшина – 25:23, у другій Дівичківська ОТГ святкувала перемогу – 25:23. Третю партію команди грали до 15 очок. З результатом – 15:9 перемогли гайшинці. Другими стали спортсмени Дівичківської ОТГ, третє місце посіли волейболісти Поліг Вергунів.

Чемпіони та призери Першості Переяславщини з міні футболу визначились

3 березня завершився останній тур першості Переяславщини з міні футболу. Незважаючи на те, що останні ігри майже нічого не вирішували матчі пройшли по бойовому. Лідер першості у першій лізі дівичківське «Дніпро» втратило перші очки лише у останньому турі зігравши в нічию 3:3 з командою «Дем’янці-2». Проте незважаючи на втрачені очки «Дніпро» посів перше місце, друге місце посіла команда «Дем’янці-2», третіми стали спортсмени з Хоцьок. У вищій лізі лідер чемпіонату. Команда з Мазінок без гри здобула три очки, через неявку Гайшина. «Костал» нав’язав справжню боротьбу «Сімексу». І в підсумку бойова нічия 2:2.

Перше місце та золоті медалі у вищій лізі здобула команда із Мазінок, другими стали футболісти «Сімекса», третє місце посіла заводська команда «Костал».

Наші ветерани завоювали два “срібла” і одну “бронзу”

17 лютого в атлетичному манежі столичних Березняків відбувся відкритий чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів категорії “Мастерс” (ветерани). У ньому успішно виступили переяславські учасники. Зокрема, почесний громадянин нашого міста Віталій Ткачук у віковій категорії 70-75 років завоював срібло у стрибках у висоту, показавши 1,45 м. Анатолій Дима в категорії 50-55 років на біговій дистанції 300 метрів теж виборов срібло. А Юрій Орлов (категорія 56-60 років) на такій же дистанції став третім.