Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!

Відбулись фінальні змагання Фестивалю Київської області «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»

15 вересня 2018 року в смт. Немішаєво, Бородянського району відбулись фінальні змагання Фестивалю Київської області «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація». Спортсмени Переяслав-Хмельницького району приймали участь у п’яти видах.
У змаганнях з гирьового спорту- у ваговій категорії до 80 кг. кращим став Анатолій Яковченко, особиста вага 75 кг., у ваговій категорії до 90 кг. переміг Юрій Голота, особиста вага 81 кг, і загальнокомандне І місце.
У змаганнях з дартсу команда зайняла почесне ІІ місце, серед чоловіків першим став Юрій Бурдонос, серед жінок Світлана Ярмоленко посіла 9 місце.
Команди з волейболу серед жінок та міні футболу зайняли 5 місця, у змаганнях з перетягування канату посіли 6 місце.

Кубок Київської області з армспорту

08 вересня 2018 року в с. Шпитьки, Києво-Святошинського району відбувся Кубок Київської області з армспорту. У змаганнях приймали участь чоловіки у семи вагових категоріях та жінки у двох вагових категоріях, боролися на праву та на ліву руки. Команда Переяславщини була представлена спортсменами міста та району і за підсумками змагань посіла почесне друге місце. Перше місце посіла команда Києво–Святошин, третє місце команда Бориспільщини.

МЕТОДИЧНЕ ЗІБРАННЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ РАЙОНУ

07 вересня 2018 року в залі районного будинку культури відбулася робоча нарада вчителів фізичної культури Переяслав-Хмельницького району, яку проводив голова методичного об’єднання вчителів Сергій Степаненко. Участь в нараді також взяли заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко та в.о. начальника відділу молоді та спорту РДА Юрій Бурдонос.
Під час наради присутні обговорювали питання про методичні рекомендації для вчителів на 2018/2019 навчальний рік, проведення олімпійського дня та олімпійського тижня в школі, ознайомлювались про роботу в гуртках, порядок проведення змагань серед школярів та затвердження календарного плану на 2018 рік.
Також, в переддень відзначення Дня фізичної культури та спорту заступник голови РДА Анна Скляренко привітала всіх присутніх із святом. Побажала наполегливості, удачі у підкоренні нових спортивних висот та перемог у змаганнях. За вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня фізичної культури та спорту вручила фізкультурникам району Подяки з грошовими винагородами від голови райдержадміністрації та голови районної ради.