Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!

Борис Сонько все життя популяризував спорт на Переяславщині. Турнір його пам'яті провели вдруге

У неділю на стадіоні Великої Каратулі відбувся розіграш районного кубкового турніру з футболу на честь Почесного працівника фізичної культури та спорту України, уродженця цього села Бориса Сонька (1961-2017).

Бориса Михайловича добре знала вся спортивно-фізкультурна громадськість Переяславщини, адже він плідно працював протягом чотирьох років у МСОК "Колос", а згодом 16 років (аж до трагічної кончини) очолював відділ з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації. На турнір (він започаткований минулоріч), окрім безпосередніх його учасників з трьох сіл, прибули колишні колеги Бориса Сонька, друзі-футболісти (він не один рік грав у сільській команді, був надійним захисником), численні вболівальники. Участь в урочистостях з нагоди відкриття турніру взяли також дружина Бориса Михайловича Ольга, їхні діти Олександр та Людмила.

Турнір за участю футболістів з Великої Каратулі, Дівичок та Лецьок проводився за коловою системою. Кожна гра – два тайми по 20 хвилин. І вже у перших двох поєдинках визначилося, що на відміну від торішнього, цьогоріч кубок покине Велику Каратуль. Команда з Дівичок, спочатку впевнено перемігши Лецьки – 3:1, потім упоралася і з командою господарів – 1:0 і незалежно від останньої гри турніру стала переможцем. Тож гра проти Лецьок була для великокаратульців уже не більше як матчем престижу. Вони виграли переконливо – 5:2, але ця перемога принесла лише друге місце.

Гравці усіх трьох команд отримали медалі відповідних ґатунків. А капітану команди "Дніпро" (Дівички) Володимиру Митрофаненку вручили ще й два кубки за перемогу в турнірі: великий (перехідний) та менший (на постійне зберігання).

Насамкінець присутніх запросили за поминальний стіл, який для них підготувала родина Бориса Сонька.

Всеукраїнські змагання «Золотий колос України»

В місті Скадовську з 1 по 7 липня відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з футболу 2019 року на першість та кубок «Золотий колос України» серед команд дівчат.

Змагання відкривали команди дівчат 2004/2005 та 2006/2007 років народження, у яких брали участь 15 команд з 10 областей України, а саме:

«Кобра-1» та «Кобра-2» с. Білокуракіне Луганської області, «Лідер» с. Кобиляки Полтавської області, «Колос» Переяслав-Хмельницький район Київської області, Покровська ДЮСШ та ФК «Чугуєве» с. Новопавлівка Дніпропетровська область, «Фортуна» Харківська область, Старобіжська ДЮСШ та КДЮСШ Житомирська область, «Розточчя» Жовківський район Львівська область, «Плеяда» Тульчинський район та Козятинська районна ДЮСШ «Колос» Вінницька область, «Вікторія» с. Катеринопіль Черкаська область, «Славія»  Бериславський район та «Мрія» Каховський район Херсонська область.

Команда Переяслав-Хмельницького району брала участь в розіграші кубку, у віковій категорії 2004-2005 року народження. Суперниками були вихованки ДЮСШ та футбольних клубів, але це не завадило вихованкам Сергія Степаненка зайняти достойне 4-5 місце, розділивши з командою «Кобра-2» с. Білокуракіне Луганської області набравши однакову кількість очок, зігравши в нічию, та за однаковою кількістю забитих та пропущених голів. Хочеться відмітити якісну гру воротаря команди Владислави Кузьменко та капітана команди Вікторії Осецької.

В перервах між іграми діти мали можливість оздоровитись на березі Чорного моря.

Інф. відділу молоді та спорту РДА

"Олімпійський день 2019"

Затишна атмосфера феєричного свята спорту та олімпійського духу панувала цієї по-літньому спекотної суботи в «Місті парків та здоров’я» на Київщині. А завітали до Ірпеня представники спортивної родини нашої області взяти участь у фіналі обласного спортивно-масового заходу "Олімпійський день 2019".
Традиційне свято спорту та пропаганди Олімпійського руху проводиться на Київщині майже 25 років.
Майже з кожного регіону нашої області – а це мінімум 30 спортивно налаштованих дорослих та діток – прибули до Ірпеня відстоювати спортивну честь свого району та міста. У заході також взяли участь і спортсмени різного віку із Переяслав-Хмельницького району.
Щоб досягти високого найліпшого спортивного результату під час змагань, майбутні учасники взяли участь у драйвовій руханці – причому розминалися на сцені і відомі атлети, які не менш активно повторювали за спортсменами «Do like Olympians» всі вправи.
Окрім представників влади, у легкоатлетичному забігу  взяли участь атлети, розділені на вікові категорії. Бажаючих було настільки багато, не дивлячись на спеку, що змагання тривали кілька годин.
Спортсмени, обмежені фізично та сильні духом, провели заїзд на інвалідних колясках серед учасників з ураженням опорно-рухового апарату.
Паралельно відбувалися змагання з шахів, які зібрали інтелектуалів шкільних закладів. В стрітболі взяли участь юнаки 14-15 років. Гирьовий спорт – обмежень по віку не було, отже гирьовиками стали всі, хто силу в руках відчував богатирську. У велосипедному спортізмагалися на дорожніх велосипедах. І як же без дартсу? На території 17-ї школи кидали дротики найвлучніші володарі гострого ока.
Безліч атракцій відбувалося у мальовничому парку безпосередньо для дітей. Це і конкурс малюнку на асфальті «Спорт очима дітей», і «Веселі старти» для дошкільнят, і «Змагання карапузів».
А на сцені розважали гостей показовими виступамиспортсмени провідних клубів Київщини: Ірпінська федерація хортингу, школа східних єдиноборств «Ягуар», спортивні клуби «Санчін», «Дзюдока», «Пересвіт», клуб художньої гамнастики «Восходящая звезда», відділення тхеквондо Ірпінської ДЮСШ. Студія танцю «Jardin de la Dance» та вокальні виконавці дарували естетичну насолоду шанувальникам мистецтва грації.

Змагання серед школярів пам’яті Анатолія Нетаврованого

28 травня 2019 року, на стадіоні Дем’янецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулись районні змагання з футболу серед юнаків 2007 р.н. та молодші, з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодші, які присвячені пам’яті вчителя фізичного виховання А. Нетаврованого.

У змаганнях з волейболу кращими стали волейболістки Дем’янецької ЗОШ, друге місце посіла команда Великої Каратулі, третіми стали спортсменки Поліг Вергунів.

У змаганнях з футболу перемогу святкували юні футболісти Великої Каратулі, другими стала команда Пристромської ЗОШ, третє місце здобула команда Дем’янець.

Призери змагань нагороджені медалями та грамотами, а переможці медалями, грамотами, кубками та ігровими м’ячами.

Після третього туру визначився лідер чемпіонату . Ним стала команда із Семенівки

У суботу, 25 травня, відбувся третій тур відкритої першості Переяславщини з футболу. В селі Семенівка (Баришівського району) зустрілись господарі майданчика та футболісти міської команди «Солонці». Стадіон у Семенівці розташований в лісі. Навколо поля ростуть дуби та акація, яка саме заквітувала тож на полі стояв п’янкий аромат. До мінусів стадіону можна віднести і велику кількість комарів, яка не давала можливості вболівальникам спокійно спостерігати за грою. Гості розпочали гру доволі активно, і уже на другій хвилині гри заробили два кутові удари. На 9 хвилині матчу за грубу гру за межами карного майданчика проти нападника «Солонців» суддя призначив штрафний удар. Його виконав капітан команди Максим Середа. М’яч влучив в перекладину. Першу вилазку до воріт гостей футболісти із Семенівки зробили аж на 15 хвилині гри, проте воротар та захист «Солонців» впоралися із цим моментом. На 20 хвилині матчу по воротам господарів сильно пробив півзахисник гостей Сергій Головко, воротар відбив м’яча перед собою, і першим на добивання встиг сорокатрьохрічний Сергій Таранущенко 1:0. За сімнадцять хвилин черговий кутовий з лівого краю атаки подав солончанин Сергій Годунко, Не даючи м’ячу приземлитись по воротах господарів зльоту пробив Сергій Середа – 2:0. На 40 хвилині матчу третій м’яч у сітку воріт мав забивати Сергій Таранущенко, проте гравець з кількох метрів не влучив у порожні ворота, прибивши значно вище воріт. І відразу гості поплатились за цей промах. Воротар вибив м’яча з кута воротарського майданчика, півзахисник семенчан переправив його далі в лінію нападу, і по ходу обігравши захисника нападник вискочивши сам на сам і воротарем забивши гол у відповідь. На останній хвилині тайму господарі організували черговий вихід нападника сам на сам і зрівняли рахунок 2:2.

Варто зазначити що у першому таймі господарі грали доволі грубо, і суддя Мехман Дола показав їм дві жовті картки, хоч вболівальники «Солонців», які приїхали підтримати свою команду нарахували більше п’яти моментів, які заслуговували на картку. Можливо саме через це другий тайм розпочався із грубощів господарів. На 49 хвилині нападник господарів зумисне вдарив ззаду по ногам гравця Солонців Сергія Левченка. Гравець при падінні пошкодив собі спину і втратив свідомість. Арбітр навіть карточки не показав господарям за цей момент. На полі Сергій Левченко більше так і не з’явився. До середини другого тайму  через травми отримані в боротьбі із футболістами господарів ще два солончанина залишили футбольний майданчик. А на 66 хвилині поле мусив залишити і воротар гостей. Через велику кількість вимушених замін гра у переяславської команди зовсім розладилась. Гості стали давати можливість бити господарям по воротам із різних дистанцій і два таких удари досягли успіху. Певний шанс на нічию подарував солончанам Сергій Таранущенко, який на 87 хвилині гри скоротив рахунок до мінімуму, але гравцям не вистачило ні часу ні сил. Тож Семенівка святкувала перемогу 4:3. В інших матчах туру футболісти із Великої Каратулі в гостях із рахунком 4:3 перемогли команду із Дівичок. Гашин каменя на камені не залишив від Студеників 10:2. Дем’янчани без проблем розібрались із своїми сусідами командою із Мазінок 4:0. Світанок в гостях святкував перемогу над Пологами Вергунами 3:1. Матч «Переяслав» – «Амер» перенесений. Лецьки в цьому турі були вільні від гри.

Після трьох турів із 9 очками турнірну таблицю очолює команда із Семенівки, яка іще не втрачала очок. На другому місці Гайшин, який набрав 7 очок, по шість очок в доробку команд Великої Каратулі, «Солонців» та «Дніпра» із Дівичок. Без очкових здобутків Мазінки, Пологи Вергуни та Лецьки.

У наступному турі зустрінуться: Студеники – Дем’янці, «Солонці» – Гайшин, Світанок – Семенівка, Пологи Чобітьки – Пологи Вергуни, Велика Каратуль – «Переяслав», Лецьки – «Дніпро». Мазінки в 4 турі відпочивають.

Інф. «Вісник Переяславщини»

Розпочався чемпіонат району з футболу

У суботу, 11 травня, відбулися ігри першого туру відкритого чемпіонату Переяславщини з футболу. До участі у змаганнях подали заявку 13 команд. Згідно з регламентом, команди мають зіграти між собою в одне коло. Футбольні дружини, які посядуть місця з 1 по 6, потрапляють у вищу лігу, де у два кола визначать найкращу команду Переяславщини, а команди, які займуть 7-13 місця, визначать найсильніший футбольний колектив у першій лізі. Цьогоріч у чемпіонаті зголосилася взяти участь команда із села Семенівка Баришівського району.

У першому ж турі сліпий жереб звів двох непримиримих суперників останніх чемпіонатів – команди з Гайшина та Дем’янець. На гру обидві команди виставили добряче оновлені склади. За господарів, гайшинців, не грали лідери Євген Левченко та Вадим Виноградній. У дем’янчан не було у складі братів Кривенків. Гра розпочалась із атак господарів, тож воротарю гостей Костянтину Должанському не раз довелось виручати свою команду. А ось атаки дем’янчан були доволі беззубими. Перший удар в бік воріт суперників вони зробили лише на 20 хвилині. Проте під кінець тайму гості могли відзначитись. Після чудового проходу правим краєм Нікойо Жеофруа зробив простріл в карний майданчик, але його партнер не влучив по м’ячу. Після перерви гра мало змінилась. На атаки гайшинців гості відповідали гострими контратаками. Під час однієї із них дем’янчани заробили пенальті. Захисники господарів грубо зіграли проти нападника у власному карному майданчику. Проте рахунок у матчі відкрити не вдалось навіть із 11-метрового – Нікойо Жеофруа пробив значно вище воріт. Фінальний свисток арбітра матчу Мехмана Доли зафіксував суху нічию 0:0.

В інших матчах першого туру зафіксовано такі результати: Семенівка – Мазінки 4:3; Лецьки – Пологи-Чобітьки 1:6; Дівички – Світанок 2:1; «Переяслав» – «Солонці» 1:2; Пологи-Вергуни – Студеники 2:3. Команда із Великої Каратулі в першому турі суперника не мала.

Віталій Ткачук переможець легкоатлетичного пробігу

04 травня 2019 року, відбувся відкритий легкоатлетичний пробіг міста Бориспіль та Київської області «Бориспільська десятка» серед юнаків, дівчат, чоловіків, жінок та ветеранів, присвячений борцям на Незалежність України!
На змагання, які проводяться вже другий рік поспіль, завітав підтримати прихильників здорового способу життя Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури  спорту.
У  віковій категорії 61 рік і старше, на дистанції 1000 метрів, перемогу святкував ветеран спорту Переяславщини, Віталій Ткачук.

Інф відділу молоді та спорту РДА

В Кам`янці-Подільському метали молоти на честь олімпійських чемпіонів Мельника та Бондарчука

18-20 квітня в Кам`янці-Подільському відбувалися Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука.

У змаганнях переможно метали найкращі легкоатлети Київської області.

Тетяна Кравченко (с. Чирське, Переяслав-Хмельницький район) стала першою серед юніорок зі штовхання ядра на 4 кг, її результат - 15,27 м. З особистим рекордом перемогла Тетяна серед молоді до 20 років.

У змаганнях зі штовхання ядра взяли медалі ще четверо вихованців Київської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Анна Самолюк з особистим рекордом перемогла серед жінок.

Вікторія Кириленко посіла друге місце серед жінок.

Віктор Самолюк став другим серед чоловіків та встановив особистий рекорд.

Микола Багач у змаганнях серед чоловіків посів третє місце.

Також маємо медальні здобутки серед представників інших спортивних закладів Київщини.

В метанні молоту (3 кг) з результатом 55,41 м Юлія Шатохіна стала чемпіонкою України.

Катерина Скопич штовхнула ядро (3 кг) на відстань 12, 53 м та здобула золото.

Золоту медаль взяв і Ігор Кравченко (с. Чирське, Переяслав-Хмельницький район) в штовханні ядра – 13,52 м.

Срібними призерами стали Анастасія Солдатова (молот 3 кг, 49,75) та Тетяна Волошин (молот 4 кг, 43,86).

Анна Дяченко (молот 3 кг, 46,65) та Павло Канівець (ядро 5 кг, 14,86) посіли треті місця.

В кроці від медалі опинився метальник ядра Івана Демиденко, посівши четверте місце.