У селищі Ворохта на Прикарпатті завершилися змагання розіграшу Кубка Всеукраїнського ФСТ "Колос" із футзалу серед ветеранів

З 02 по 11 листопада у селищі Ворохта Івано-Франківської області відбувся Кубок ГО «ВФСТ «Колос» з футзалу серед ветеранів присвячений 70-річчю з дня утворення ФСТ «Колос». Футболісти із Переяславщини традиційно взяли участь у цих змаганнях.

Переяслав-Хмельницька районна команда «Колос» була представлена у віковій категорії 55+.

Участь у змаганнях брали 10 областей з різних куточків України. Команди були поділені на 2 групи. Наші земляки по результатам жеребкування групового етапу, потрапили до групи В, де також були представлені команди Черкаської, Вінницької, Івано-Франківської та Донецької областей.

Переяславці розпочали змагання з поразки, поступившись команді «Сільмаш» Івано-Франківської області 0-2, гра була рівною, але все таки в результаті поступилися суперникам. У другій зустрічі здобули перемогу, впевнено обігравши команду з Черкаської області, з рахунком 3-0. Поступившись мінімально у двох наступних зустрічах команда Переяславщини «Колос» зайняла у своїй групі 4 місце та посіла 6 місце у загальній турнірній таблиці.

Серед вікової категорії "55+" перемогла команда "Яворів" зі Львівщини. Срібло виборов "Донбас", бронза - у "Гаранта" із Полтавщини.

Після завершення змагань заступник голови ВФСТ "Колос" Михайло Вінтоняк подякував учасникам турніру за цікаві та безкомпромісні матчі, побажав славним футбольним ветеранам здоров'я та наснаги до нових перемог. Чемпіонів та призерів нагородили кубками, медалями та дипломами.

Учасники змагань не тільки приймали участь у змаганнях, а й активно відпочивали у Карпатах. Підкорили найвищу точку України - гору Говерлу.

Гравці висловлюють найщирішу вдячність за сприяння у поїздці на Кубок ГО «ВФСТ «Колос» з футзалу серед ветеранів: голові Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Сергію Дяченку, завідувачу сектору культури, молоді та спорту Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Віталію Біденку, керівнику ФГ «Колосок» Олександру Кузьменку та керівнику ФГ «Волошка» Василю Кузьменку.