"Урядова гаряча лінія"

Родина Антонових із Великої Каратулі здобула срібло на обласному фестивалі

У неділю, 24 квітня в місті Бориспіль відбувся спортивний обласний фестиваль «Рух заради здоров’я» під девізом «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Честь Переяслав-Хмельницького району захищала сім’я Антонових із Великої Каратулі в складі батько – Олександр, мати – Світлана та син Антон. В змаганнях приймали участь 11 кращих сімей області, які в 5 конкурсах визначали сильнішого.
Команда району прибула на стадіон «Колос» м. Бориспіль на півтори години раніше, тож мала можливість потренуватись.
Згідно жеребкування сім’ї Антоновим випав перший номер, і їх результат ставав орієнтиром для інших.
Результат 1 хвилина 17 секунд показаний нашими спортсменами виявився другим у конкурсі. Тож за підсумками, сім’я Антонових стала срібним призером обласних змагань поступившись бориспільській родині Літод, яка минулий рік була серед родин, що брали участь у Всеукраїнських змагань. Учасники нагороджені грамотами, медалями, кубком та подарунками.
Інф. “ВП”