Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Андрій Пряхін зустрівся з юною чемпіонкою Тетяною Кравченко

Андрій Пряхін зустрівся з юною чемпіонкою Тетяною Кравченко

13 червня 2016 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін зустрівся з талановитою спортсменкою Тетяною Кравченко, яка проживає у селі Чирське.

Вітаючи молоду спортсменку, Андрій Володимирович перш за все відмітив її спортивні досягнення у такому нелегкому виді спорту – штовханні ядра. На зустріч Тетяна завітала разом зі своїм тренером Анатолієм Самолюком та завідувачем сектору молоді та спорту РДА Борисом Соньком. Наставник спортсменки з гордістю розповів про досягнення вихованки - минулого року вона стала чемпіонкою України серед спортсменок 2000 р. н. і молодших, а цьогоріч Таню запросили до складу юнацької національної збірної.

Тетяна розповіла про свій перший міжнародний турнір у Луцьку, де зібралися кращі легкоатлети зі всієї України, Білорусі та Туреччини. Штовхнувши ядро на 15,62 метра, вона зайняла 2 місце. У січні цього року в Запоріжжі під час командного чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні Таня штовхнула ядро на 15,02 метра, і її запросили до юнацької збірної.

28 червня 2016 року відбудуться чемпіонат України з легкої атлетики, якщо Тетяна виконає норматив, то у липні поїде на чемпіонат Європи у Грузії. Голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін підкреслив, що всі питання, які стосуються розвитку спорту на Переяславщині, будуть всіляко підтримуватися на рівні районної влади. Тому спільно з тренером дівчини та завідувачем сектору молоді та спорту було вирішено провести навчально-тренувальні збори, під час яких спортсменка буде отримувати безкоштовно спеціально-збалансоване харчування, а тренувальний процес буде посилено.