Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Наші футболісти – найкращі!

З 11 по 17 липня 2016 року в місті Скадовську Херсонської області проводились змагання фінальної частини першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий колос України» серед юнаків 2004-2005 років народження. Перемогу в цих змаганнях здобули наші земляки.
Після повернення футбольної команди додому, голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін зустрівся з юними спортсменами та вручив путівки в оздоровчий табір «Джерело Надії», що розташований на території Переяслав-Хмельницького району. В даному оздоровчому закладі юнаки будуть не лише відпочивати, а й проводити тренування. Ця пропозиція була прийнята ними із великим задоволенням.
25 липня 2016 року очільник району був присутній на відкритті спортивних змагань «Ігри доброї волі». Під час заходу голова адміністрації Андрій Пряхін відмітив успіхи юних спортсменів та побажав їм швидше набратися сил та натхнення для інших перемог. Також зазначив, що потрібно приділяти особливу увагу в популяризації футбольного спорту серед сільської молоді.