"Урядова гаряча лінія"

У Ташані відбувся волейбольний турнір присвячений воїну-афганцю Миколі Страдному

У суботу 18 лютого у Ташані відбувся волейбольний турнір присвячений воїну-афганцю, жителю села Помоклі Миколі Страдному. Помокельський хлопець у свої 19 загинув в 1985 році на чужій війні в Афганістані. Ось уже більше 20 років відділ із питань молоді та спорту РДА проводить цей волейбольний турнір. Як зазвичай він проходив у рідному селі загиблого воїна. Проте, цього року організатори мусили перенести змагання до Ташані через те, що школа, у якій знаходиться велика спортивна зала закрита й не опалюється. Організатори змагань звернулись до приватного підприємства “Євросем” допомогти провести цей турнір у іншому селі. Керівництво підтримало ініціативу, запропонували спортивну залу Ташанської школи, і виступило головним спонсором цих волейбольних змагань.

Цього року на турнір приїхало вісім команд із сіл Пологи Вергуни, Малої Каратулі, Великої Каратулі, Сомкової Долини, Гайшина, Світанку, волейболісти районної ради, господарів представляла команда “Євросем”. На відкритті турніру виступили заступник голови РДА Любов Онопрієнко, сільський голова Помоклів Микола Клименко, директор ПП “Євросем” Михайло Чернюк. Вони привітали спортсменів, розповіли про сам турнір та побажали перемоги найсильнішому.

Згідно умов змагання сліпий жереб мав визначити пари учасників. Минулорічний переможець турніру команда із Великої Каратулі вибула зі змагань уже після першої гри. Вони із рахунком 2:1 поступилися волейболістам із Сомкової Долини. Усі ігри проходили в напруженій боротьбі, і переможця визначала третя, вирішальна партія. Виключенням була лише команда із Гайшина. Її волейболісти перемагали своїх опонентів із однаковим рахунком по партіях 2:0.

Після всіх попередніх ігор у матчі за третє місце зустрілись команди Поліг Вергунів та Сомкової Долини. Перемогу із рахунком 2:1 святкували спортсмени із Сомкової Долини. Кубок Миколи Страдного після річної перерви знову повернувся до Гайшина. Його волейболісти у фінальному матчі зі звичним для себе рахунком 2:0 перемогли команду районної ради.

Переможці отримали кубок золоті медалі, грамоти та грошову винагороду, призери задовольнилися срібними та бронзовими медалями, грамотами та грошовими винагородами.