"Урядова гаряча лінія"

Відбулися обласні фінальні змагання з баскетболу

04 листопада 2017 року у смт. Бородянка відбулись фінальні змагання з баскетболу серед чоловіків Спартакіади сільських жителів Київської області 2017 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».
Участь у Спартакіаді прийняли кращі команди області – переможці змагань у своїх зонах. Основу збірної команди Переяслав-Хмельницького району складали баскетболісти села Циблі.
Шляхом жеребкування команда Переяслав-Хмельницького району потрапила в групу з минулорічними фіналістами змагань, командами Васильківського та Володарського районів. Здобувши одну перемогу та одну поразку, наша команда посіла друге місце. У матчі за третє місце, після виснажливих групових ігор, поступились господарям команді Бородянського району.