Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!

На різдвяні свята стартував чемпіонат Переяславщини з міні-футболу

У суботу 6 січня зіграли перший тур чемпіонату. Першими на майданчик спортивного залу університету вийшли команди із Дівичок та Цибель. З рахунком 5:0 перемогли циблівчани. Друга гра і відразу інтрига. Волею жереба у першому турі зустрілись одвічні суперники футболісти Дем’янець та Гайшина. У першому таймі нападник Гайшинців Євген Левченко зумів забити два м’ячі у ворота дем’янчан. У другому таймі гравці із Дем’янець Юрій Андрощук, а за хвилину Роман Дорогань зрівняли рахунок у матчі. Нестримний Євген Левченко зробив дубль і у другому вивів свою команду вперед 4:2. За чотири хвилини до завершення матчу Жеофруа Нікойо забив гол у відповідь, проте зрівняти рахунок гравці із Дем’янець так і не змогли. Фінальний свисток арбітра В’ячислава Заболотного зафіксував 4:3 на користь футболістів із Гайшина.
Хоцьківчани перемогли Переяславський “Темп” 7:3. а футболісти із сіл Єрковців та Поліг Вергунів розійшлися миром 5:5. Міська команда “Солонці” без проблем розібралась із своїм суперником із Лецьок 18:1.
А футболісти із Великої Каратулі переграли студениківський “Гранд” 7:3. Перший тур завершився матчем заводської команди “Костал” та Вовчкова. Перемогу з рахунком 5:4 святкували гравці Вовчкова.
У понеділок 8 січня Єрковецька “Нива” виграла у студениківського “Гранда” 7:3, “Костал” переміг Лецьки 12:3, Велика Каратуль розгромила Хоцьки 8:1, Дем’янці переграли Вовчків 7:2. Циблі святкували перемогу над “Солонцями” 6:3, “Темп” із Переяславського обіграв “Мазінки” 8:4, а футболісти із Гайшина без проблем розібрались із “Дніпром” із Дівичок 6:2.
Третій тур розпочнеться у суботу 13 січня матчем Дем’янці-Лецьки.
Цього дня також зіграють: “Темп”-Велика Каратуль, “Дніпро”-“Солонці”, Хоцьки-“Нива”, Мазінки-Пологи Вергуни, Гайшин-Вовчків та “Костал”-Циблі. Ігри розпочнуться в залі університету о 9 годині.