Цьогорічними чемпіонами стали футболісти із Дем’янець

17 лютого, за один тур до завершення чемпіонату району з міні-футболу визначився цьогорічний переможець. Ним у вищій лізі стала команда із Дем’янець, розгромивши футбольну дружину із Вовчкова 9:2. Уже у першому таймі стало зрозуміло, що дем’янчани налаштовані вже цього дня завоювати чемпіонство, ще до перерви відірвавшись в рахунку – 5:0.
Футболісти «Солонців» отримали другу перемогу в чемпіонаті, із рахунком 8:7 здолавши команду Цибель. Гайшинці святкували перемогу над дівичківським «Дніпром» 9:4.
У першій лізі футболісти із Великої Каратулі перемогли хоцьківчан 9:3 і достроково стали її переможцями, адже отримали три очки за опротестовану ними гру проти «Темпу», в якій у команди з Переяславського на майданчику був перебір легіонерів (одночасно дозволяється грати лише двом). Студениківський «Гранд» розійшовся миром із єрківецькою «Нивою» 3:3, а «Темп» програв мазінчанам 6:3.
Останній тур, що відбувся у неділю, визначав призерів. У вищій лізі в очній боротьбі за третє місце зустрілись команди Вовчкова та міського «Костала». Перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь «Костала». Це аж ніяк не влаштовувало вовчківчан, тож другий тайм вони розпочали з атак воріт суперників. Проте футболісти «Костала» впевнено грали в захисті. Коли до кінця матчу залишалось близько трьох хвилин арбітр зустрічі Михайло Дола за порушення правил проти нападника Вовчкова видалив капітана «Костала» Владислава Столяренка. І хоч замість нього вийшов інший гравець, гра команди втратила стрункість, в зоні захисту стали з’являтися вільні місця куди раз по раз вривались гравці Вовчкова. В одній із таких атак Олександр Галицький зрівняв рахунок. Футболісти «Костала», замінивши воротаря на польового гравця, побігли забивати гол у відповідь, проте на останній хвилині матчу помилилися і пропустили самі. Цей переможний гол у ворота суперників (рахунок став 3:2) дозволив команді із Вовчкова стати бронзовим призером чемпіонату.
Наступними на майданчик вийшли чемпіони та срібні призери цьогорічної першості – команди Гайшина та Дем’янець. І хоча ця гра турнірного значення не мала, футболісти продемонстрували цікавий, змістовний футбол. Гра розпочалась із атак гайшинців, проте до точного удару по воротах діло не доходило. Дем’янчани атакували рідше, і їхні удари досягали цілі. В деяких моментах гайшинців виручав воротар Юрій Галайтата, але у трьох він не зміг допомогти команді, тож на перерву команди пішли за рахунку 3:0 на користь чемпіона. У другому таймі хоч гайшинці і забили три м’ячі у ворота суперників, але ж і у свої пропустили стільки ж. Матч завершився із рахунком 6:3 на користь Дем’янців, вони взяли реванш за єдину поразку, якої зазнали ще в першому матчі чемпіонату. Очковий здобуток трьох найкращих команд чемпіонату такий: Дем’янці – 31, Гайшин – 23, Вовчків – 22 очки.
У першій лізі «Темп», який втратив інтерес до змагань, поступився хоцькам – 2:3, Пологи-Вергуни виграли у «Ниви» 9:4. Новоспеченим переможцям ліги – великокаратульцям – грати не довлелося: «Гранд» не приїхав на зустріч. У Великої Каратулі – 27 очок, другим призером стала команда із Мазінок (21 очко), третє місце дісталось «Темпу» (19 очок).
Після останньої гри чемпіонату члени виконкому районної футбольної федерації провели нагородження – були вручені медалі, кубки та грамоти чемпіонам і призерам. Відзначили також кращих гравців чемпіонату. Кращим воротарем у вищій лізі було визнано Юрія Галайтату із ФК «Гайшин». Нападник цієї команди Євген Левченко отримав приз кращого бомбардира, він забив 37 м’ячів.
Титул кращого воротаря у першій лізі отримав голкіпер із Хоцьок Анатолій Микитенко, а кращий бомбардир першої ліги – нападник з Великої Каратулі Олександр Порало (25 голів).