Переяславські спортсмени Віктор Самолюк і Тетяна Кравченко поїдуть на чемпіонат Європи з метань

6-7 лютого в Сумах відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. У штовханні ядра перше місце здобула студентка факультету фізичного виховання нашого університету Тетяна Кравченко (17 років), мешканка села Чирське. Спортсменка встановила особистий рекорд, штовхнувши ядро (вага 4 кг) на 15,25 метра.
За підсумками змагань Тетяна увійшла до складу юніорської збірної України і візьме участь у двох міжнародних матчевих зустрічах: 24-25 лютого в Мінську і 13 травня в Ізраїлі.
Також 9-11 лютого в Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих та молоді. У ньому взяли участь штовхальники ядра з Переяславщини – Віктор Самолюк і Тетяна Кравченко.
30-річний Віктор Самолюк у другій спробі відправив снаряд на позначку 19,19 метра та здобув своє друге поспіль чемпіонське звання. Також перше місце серед молоді (U-21) здобула Тетяна Кравченко, покращивши особистий рекорд – 15,50 метра. Серед дорослих наша спортсменка стала четвертою, до трійки лідерів їй не вистачило 30 сантиметрів.
У командному заліку збірна Київської області посіла перше місце серед дорослих та молоді.
Віктор Самолюк і Тетяна Кравченко у складі збірної України виступлять на Чемпіонаті Європи з метань, які відбудуться в Португалії 10 березня. Нагадаємо, що тренують спортсменів Анатолій і Олена Самолюки.