Відбувся волейбольний турнір присвячений воїну-афганцю

25 лютого в селі Ташань, Переяслав-Хмельницького району відбувся волейбольний турнір присвячений воїну-афганцю, жителю села Миколі Страдному. Дев’ятнадцятирічний помокельський хлопець загинув у 1985 році на чужій війні в Афганістані і ось вже більше 30 років в пам’ять юнака проходить даний волейбольний турнір.
Цього року до спортивної зали сільської школи приїхало позмагатись вісім команд із сіл Сомкова Долина, Ташань, Великої Каратулі, Поліг-Вергунів, Гайшина, а також взяли участь команда загальноосвітньої школи Поліг-Вергунів, команди ПП «Євросем» та ПОА «Україна». Відразу після жеребкування стало зрозуміло, що кілька ігор на першому етапі могли б прикрасити фінал. Проте жереб вирішив інакше. Уже друга гра між командами «Євросем» та Гайшина була настільки впертою, що глядачі ні на хвилину не могли відірвати свого зору від волейбольного майданчика. Гравці демонстрували різноманітні награні комбінації, а саме виконували удари як із передньої, так і з задньої лінії. Чудово грали хлопці і в захисті, піднімаючи, здавалось би, «мертві» м’ячі. Зовсім трохи не вистачило волейболістам із Гайшина і вони поступилися команді «Євросем» із рахунком 2:0. Не менш вперта була і наступна гра. У ній зустрілись волейболісти із села Ташань та гравці із Поліг-Вергунів. Кілька незначних помилок гравців команди Поліг-Вергунів призвели до поразки у двох партіях
У фіналі зустрілись команди із Сомкової Долини та команда «Євросем». У першій партії перемогу святкували волейболісти Сомкової Долини 25:22, у другій перемогли волейболісти«Євросема» 25:23. Третю партію команди грали до 15 і це, мабуть, стало вирішальним, бо допущену помилку важко виправити в укороченій партії. 15:11 перемогли «євросемівці» і отримали кубок, медалі та грамоти відділу молоді та спорту РДА, які вручили заступник голови  райдержадміністрації Любов Онопрієнко та керівник апарату райдержадміністрації Валерій Перчук та грошові винагороди, які надали сільський голова Микола Клименко та заступник директора «Євросем» Володимир Савченко. Він же і потурбувався, аби усі волейболісти змогли у перервах між грою випити гарячого чаю та поласувати бутербродами.