Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!

Лідер у вищій лізі чемпіонату Переяславщини» визначився

З великим інтересом очікувалась гра лідерів нинішнього чемпіонату «Дем’янці-Сімекс» та Вовчкова. Подивитись на гру своїх улюбленців прийшло чимало дем’янчан. Гра розпочалась із атак господарів, і уже на 1 хвилині ударом по воротах відбулась перевірка воротаря гостей. Відповідь не забарилася, футболісти із Вовчкова організували небезпечну атаку на ворота дем’янчан, і лише сейв воротаря Ігоря Василенка врятував господарів від вірного голу. На 12 хвилині гри на думку арбітра воротар гостей зіграв руками за межами карного майданчика, і суддя призначив штрафний удар. Нападник господарів Роман Дорогань пробив сильно, але м’яч пролетів поруч із стійкою воріт.
В першій половині тайму гравці із Вовчкова краще контролювали м’яч, і частіше знаходились на половині поля суперника. До середини тайму гра перемістилась в центр поля. Небезпечні моменти стали виникати біля воріт гостей. На 25 хвилині гри простріл з лівого краю атаки вдало замкнув Роман Дорогань 1:0. Проте, за хвилину захисники господарів порушили правила неподалік власного карного майданчику. Сильно в бік воріт пробив Максим Федоренко, а Ярослав Варцев, який знаходився в карному майданчику дещо змінив напрямок рух м’яча, і той обминувши воротаря залетів у сітку дем’янчан. Цей же гравець на 38 хвилині матчу під час виконання кутового біля воріт господарів спрямував м’яч у сітку воріт. Вивівши гостей вперед. Здавалось команди із мінімальним рахунком так і підуть на перерву, але на 40 хвилині гри після чудово розіграної комбінації сам на сам із воротарем господарів вивели Павла Лисенка, і той збільшує рахунок до 3:1.
Після перерви всі очікували, що футболісти «Дем’янці-Сімекс» побіжать в атаку відіграватись. І дійсно хвилин 5 вони потримали в напрузі захист та воротаря гостей. Але одна із небагатьох атак на ворота господарів на 60 хвилині матчу призвела до четвертого голу. М’яч забив Владислав Столяренко. А ще за 10 хвилин чергову атаку гостей захисники зупинили з грубим порушенням правил у власному карному майданчику проти нападника вовківчан і Влад Столяренко з пенальті забив п’ятий м’яч у ворота Ігоря Василенка. В середині другого тайму після кутового Юрій Кривенко скорочує рахунок у зустрічі 5:2. Місцеві вболівальники скандуванням та вигуками «погнали» своїх улюбленців вперед відіграватись. Гості відтягнувши майже всіх гравців у захист вдало оборонялись, причому грали не на відбій, а точно віддавали м’яча вперед своєму гравцю, який притримував м’яч в центрі поля в очікуванні партнерів,а потім точним пасом виводив свого гравця на «побачення» із воротарем. І завдяки такій тактиці гості іще двічі зуміли «розписатися» голом у воротах господарів. Під кінець зустрічі вболівальники почали просити суддю «дати» свисток по завершенню гри.
7:2 такий сумний для господарів рахунок був зафіксований у цьому принциповому матчі.

В сусідньому селі Мазінки господарі приймали міську команду «Солонці» і також поступилися із великим рахунком 4:0.
Футболісти команди «Темп» із Переяславського на власному майданчику приймали команду із Гайшина, і перемогли 3:1.
У першій лізі студениківський «Гранд» вдома із великим рахунком 5:0 програв Пологам Яненкам, Циблі 3:0 розгромили команду із Світанку, дівичківський «Дніпро» 2:1 переміг Лецьки, Пологи Вергуни святкували перемогу над єрківецькою «Нивою» 3:2. Друга команда із Дем’янець перемогла футболістів із Великої Каратулі 2:0.
В четвертому турі, який відбудеться 3 червня «Солонці» вдома на стадіоні Валерія Лобановського прийматимуть «Гайшин», Вовчків зіграє вдома із «Темпом», а «Дем’янці-Сімекс» на виїзді із Мазінками.