МЕТОДИЧНЕ ЗІБРАННЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ РАЙОНУ

07 вересня 2018 року в залі районного будинку культури відбулася робоча нарада вчителів фізичної культури Переяслав-Хмельницького району, яку проводив голова методичного об’єднання вчителів Сергій Степаненко. Участь в нараді також взяли заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко та в.о. начальника відділу молоді та спорту РДА Юрій Бурдонос.
Під час наради присутні обговорювали питання про методичні рекомендації для вчителів на 2018/2019 навчальний рік, проведення олімпійського дня та олімпійського тижня в школі, ознайомлювались про роботу в гуртках, порядок проведення змагань серед школярів та затвердження календарного плану на 2018 рік.
Також, в переддень відзначення Дня фізичної культури та спорту заступник голови РДА Анна Скляренко привітала всіх присутніх із святом. Побажала наполегливості, удачі у підкоренні нових спортивних висот та перемог у змаганнях. За вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня фізичної культури та спорту вручила фізкультурникам району Подяки з грошовими винагородами від голови райдержадміністрації та голови районної ради.