Відбулись фінальні змагання Фестивалю Київської області «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»

15 вересня 2018 року в смт. Немішаєво, Бородянського району відбулись фінальні змагання Фестивалю Київської області «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація». Спортсмени Переяслав-Хмельницького району приймали участь у п’яти видах.
У змаганнях з гирьового спорту- у ваговій категорії до 80 кг. кращим став Анатолій Яковченко, особиста вага 75 кг., у ваговій категорії до 90 кг. переміг Юрій Голота, особиста вага 81 кг, і загальнокомандне І місце.
У змаганнях з дартсу команда зайняла почесне ІІ місце, серед чоловіків першим став Юрій Бурдонос, серед жінок Світлана Ярмоленко посіла 9 місце.
Команди з волейболу серед жінок та міні футболу зайняли 5 місця, у змаганнях з перетягування канату посіли 6 місце.