Першість району з футболу серед збірних шкіл

23 жовтня 2018 року на міському стадіоні ім. В. Лобановського відбулись фінальні змагання Першості району з футболу серед збірних шкіл загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів та загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. На початку змагань всіх присутніх привітав керівник апарату Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Валерій Перчук, побажавши перемоги найсильнішим.
У змаганнях серед збірних команд до 9 класу участь приймали команди з Малої Каратулі, Гайшина, Вовчкова, Світанку та Виповзок. Ігри проводились за коловою системою - два тайми по 10 хв. Переможцями стала команда Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», друге місце посіла команда Виповзького НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», третіми стала команда Вовчківського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ».
У змаганнях серед збірних команд до 11 класу участь приймали сім команд з Демянець, Ташані, Хоцьок, Поліг-Вергунів, Пристром, Великої Каратулі та Улянівки. Команди шляхом жеребкування були поділені на дві підгрупи, ігри відбувались за коловою системою по 10 хв. тайм. Команди, які посіли перші місця в групах, боролись за золоті медалі першості, а за бронзові медалі змагались команди, які зайняли другі місця в групах.
У матчі за ІІІ місце боролись команди з Дем᾿янців та Поліг Вергунів, де перемогу з мінімальним рахунком 1:0 святкувала команда Дем᾿янецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. У фіналі змагались команди з Хоцьок та Пристром, сильнішими виявилась учні Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів, перемігши команду Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів із рахунком 2:0.