Стратегічні пріоритети громадянської освіти для молоді

24 листопада  вихованці гуртка «Народної творчості» Будинку дитячої та юнацької творчості Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації (керівник Погребна Людмила Семенівна) стали слухачами освітнього лекторію, що проходив в місті Борисполі в рамках проекту «Форум молодіжного підприємництва та фрілансу» від громадської організації «СІМ», яка стала переможцем обласного щорічного конкурсу з визначення проектів у сфері молодіжної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2018 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів.
  Молоді люди зібралися для опанування основних навичок, що необхідні в сучасному суспільстві та є актуальними на ринку праці, таких як управління часом, проектний менеджмент, як розпочати власну справу, сприяти визначенню та просуванню ефективних форм співпраці та налагодження зв'язків між молодими працівниками в Україні тощо.
Вихованцям гуртка сподобався захід, адже молоде покоління все більше і більше зацікавлене в тому, щоб робити позитивні зміни на місцевому та регіональному рівнях. Така велика кількість мотивованої молоді є хорошим показником, і виклики не повинні ставати перешкодами.