На Переяславщині відбулися спортивні змагання з шашок, дартсу та армспорту серед людей з особливими потребами

30 листопада з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами в приміщенні НЦК «Зустріч» відбулися спортивні змагання з шашок, дартсу та армспорту серед людей з особливими потребами. Спортивно-масовий захід організований міським відділом “Інваспорт”, з підтримки відділу фізичної культури, молоді та спорту виконкому міської ради та відділу молоді та спорту районної державної адміністрації.
Перед початком змагань з вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко, заступник Переяслав-Хмельницького міського голови Валентина Губенко, начальник Київського обласного центру «Інваспорт», Заслужений працівник фізичної культури та спорту Марія Вінніченко та тренер міського відділу «Інваспорт» Володимир Михайловський.
За підсумками змагань кращі спортсмени району та міста були нагороджені Грамотами та кубками.