Першість району з волейболу серед школярів

18 грудня 2018 року в с. Гайшин пройшли фінальні змагання з волейболу та настільного тенісу серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь збірні команди загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району, а саме: юні спортсмени Гайшинського НВО, Вовчкіського НВО, Виповзького НВО, Малокаратульського НВО та Світанківського НВО.
У змаганнях з волейболу серед дівчат, переможцями стала команда Малокаратульського НВО, другими стали волейболістки Виповзького НВО, третє місце посіла команда Гайшинського НВО.
У змаганнях з волейболу серед юнаків, переможцями стали команда Виповзького НВО, другими стала команда Гайшинського НВО, третє місце посіла команда Світанківського НВО.
У змаганнях з настільного тенісу, переможцями стала команда Світанківського НВО. В особистих змаганнях серед дівчат перемогу святкувала учениця Малокаратульського НВО – Родіна Аліна, серед юнаків кращим був Чередніченко Олег, учень  Світанківського НВО.
Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів. Для покращення матеріальної бази навчальних закладів району відділом молоді та спорту райдержадміністрації були вручені ігрові м’ячі.