Стартував чемпіонат району з міні футболу

Минулої суботи розпочався вже традиційний для зими чемпіонат району з міні-футболу. Його ігри, як і завше, проходять у спортзалі педуніверситету.
Перший матч чемпіонату провели команди першої ліги: Хоцьки та міської ДЮСШ. Зовсім юні хлопці зі спортивної школи (вони – 2003-2004 р.н.) півматчу налаштовувалися на рівну боротьбу з “дорослими дядьками” і програли перший тайм беззаперечно 0:4. А ось у другому таки дали бій старшим суперникам, навіть його виграли, але поєдинок у цілому програли – 5:8. Ще один дебютант турніру – “Спартак” (Капустинці) – зіграв унічию з єрківецькою “Нивою” – 4:4. В інших двох матчах ліги зафіксовано переконливі перемоги одного із суперників: Пологи-Вергуни – “Темп” (Переяславське) – 7:1, “Дем’янці-2” – “Дніпро” (Дівички) – 0:3.
У вищій лізі цього дня теж відбулися чотири матчі. “Сімекс”, який носить титул чемпіона і за який цьогоріч виступають в основному викладачі університету, наштовхнувся на шалений опір “Костала” і на початку другого тайму поступався 0:3. Однак у заключній 15-хвилинці на майданчику був помітний лише “Сімекс”, який і досяг вольової перемоги 7:3. Ще в двох матчах ліги переможці були явно сильнішими за опонентів: Циблі – Пристроми – 7:1, Велика Каратуль – “Солонці” – 1:5. А найцікавішим, буквально окрасою дня, став поєдинок Мазінки – Гайшин. У цьому феєричному матчі кожен із суперників міг стати переможцем, але він завершився із справедливим для них нічийним результатом 4:4. Спочатку 3:1 вели мазінчани (вони на цей турнір підсилилися відразу кількома відомими на Переяславщині гравцями, зокрема і з гайшинської команди), потім 4:3 вів Гайшин, та зрештою мазінчани рахунок зрівняли. Очевидці матчу стверджують, що саме одна з цих двох команд стане чемпіоном – такий високий рівень гри вони обидві продемонстрували. Але ще всяке можливе – чемпіонат лише стартував.
Однак наступного дня ці два фаворити досить легко підтвердили свій клас у своїх матчах другого туру: Мазінки – “Костал” – 6:1, Гайшин – “Солонці” – 3:1. Інші два матчі вищої ліги завершилися так: Пристроми – “Сімекс” – 4:6, Велика Каратуль – Циблі – 6:3.
Недільні поєдинки у першій лізі завершилися так: “Дніпро” – Пологи-Вергуни – 5:3, “Темп” – “Спартак” – 3:7, “Дем’янці-2” – ДЮСШ – 5:1, “Нива” – Хоцьки – 5:7.
Тож у вищій лізі є три команди без поразок: у “Сімекса” – 6 очок, в Гайшина та Мазінок – по 4. У першій лізі максимальні 6 очок мають Хоцьки та “Дніпро”, третій результат – 4 очки – в “Спартака” з Яготинщини.