Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Відбулися матчі третього та четвертого турів першості району з футзалу

У суботніх поєдинках у вищій лізі три з них закінчилися очікуваними перемогами фаворитів: Циблі – Мазінки – 2:8, “Сімекс” (університет) – “Солонці” – 8:4, Пристроми – Велика Каратуль – 3:4. А ось у зустрічі Гайшин – “Костал” сталася сенсація. Міська команда, яка до цього у графі “очки” мала нуль, дала бій одному з головних претендентів на чемпіонство і вирвала перемогу 2:1. Гайшинські футболісти можуть нарікати лише на себе, адже гольових моментів створили набагато більше ніж суперники. Однак, як відомо, справедливість у спорті – річ умовна.

У першій лізі в суботу відбулася знаменна подія для дебютанта – команди ДЮСШ. Юні футболісти (вони 2003-2004 років народження) отримали першу свою перемогу в чемпіонаті. “Жертвою” стала команда Поліг-Вергунів, яка поступилася 1:3. Набрали ходу Хоцьки і завдали першої поразки команді з Яготинщини – “Спартаку” з Капустинець – 2:0. Інші два матчі ліги завершилися розгромно для команди, що програла: “Дніпро” (Дівички) – “Темп” (Переяславське) – 7:3, “Нива” (Єрківці) – “Дем’янці-2” – 0:8.

Головним матчем неділі, звичайно ж, був Мазінки – “Сімекс”, в якому зустрічалися непереможні до цього суперники. Результат його, очевидно, зумовив брак замін у “Сімекса”, в якого на майданчик виходили лише п’ятеро польових гравців. Натомість опоненти мали можливість міняти відразу хоч і всю четвірку їх. Тож цей напружений і цікавий матч завершився з мінімальною перевагою Мазінок – 3:2. У вищій лізі не залишилося команд без втрачених очок. Немає в ній більше і команд без набраних очок, адже цього дня Пристроми зуміли звести свій поєдинок із “Солонцями” до нічиєї – 4:4. Такий же результат зафіксовано і в грі Велика Каратуль – Гайшин. У цьому матчі для гайшинців ніщо не віщувало проблем – особливо ж, коли всередині першого тайму вони повели 4:1. Тим більше, що в жодній попередній грі цих команд у чемпіонаті Велика Каратуль не здобула бодай очка. Однак цього дня каратульці налаштувалися зіграти гідно і за якихось півтори хвилини відквитали відставання – 4:4. Не пощастило досвідченому воротареві гайшинців Юрію Галайтаті: три з чотирьох голів він пропустив у ближній кут, тож на другий тайм був замінений на Владислава Прокопенка. Влад не пропустив, але й гайшинці більш не забивали. У четвертому матчі “вишки” Циблі поступилися “Косталу” 6:10.

У першій лізі в неділю “Темп” здобув свої перші очки в матчі проти “Ниви” – 9:3, натомість Пологи-Вергуни завдали першої поразки Хоцькам 5:4. Дуже важко виступати без Романа Дороганя “Дем’янцям-2”: після феєричної гри в суботу, коли він був у складі команди, дем’янчани свій недільний матч без нього програли “Спартаку” 3:4. “Дніпро” залишився єдиною командою в обох лігах, що не втратила жодного очка, вигравши в команди ДЮСШ 7:4.

Наразі трійка лідерів у вищій лізі така: Мазінки – 10 очок, “Сімекс” – 9, Велика Каратуль – 7, у першій лізі – “Дніпро” – 12 очок, Хоцьки – 9, “Спартак” – 7. Для розподілу місць у лідируючій групі у наступні два ігрових дні найважливішими будуть поєдинки “Сімекс” – Велика Каратуль, “Дніпро” – Хоцьки (субота), “Сімекс” – Гайшин, “Спартак” – “Дніпро” (неділя).