Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Відбулися матчі п’ятого та шостого турів першості Переяславщини з фут залу

У вищій лізі в жодній грі не спостерігалося бодай натяку на сенсацію. Очікувані перемоги отримали всі фаворити: “Сімекс” – Велика Каратуль – 9:4, Мазінки – “Солонці” – 9:2, Гайшин – Циблі – 4:2, “Костал” – Пристроми – 7:2.

У першій лізі цього дня були матчі більш рівних суперників. В одному з них зійшлися лідери – “Дніпро” (Дівички) та Хоцьки. “Дніпро” продовжив свою переможну серію – 5:3. Очікувалось, що команді ДЮСШ цілком під силу взяти очки в грі проти єрківецької “Ниви”. Однак 14-15-річні хлопчаки допустили низку помилок у захисті, і “Нива” отримала свою першу перемогу в чемпіонаті – 5:2.

Єдина команда з-поза меж Переяславщини, яка дебютувала цьогоріч, “Спартак” (Капустинці) отримала дуже важливу перемогу у суперечці за медалі проти Поліг-Вергунів – 4:2. Читачі запитують, яким чином потрапила команда з Яготинщини до нашого чемпіонату. Відповідаємо: передусім завдяки Ігорю Музиці, добре відомого переяславського хокеїста і багаторічного гравця-футболіста команди “Солонці”, уродженця Капустинців. Саме він не один рік спонсорував “Спартак” (нині він виступає у першій лізі чемпіонату Яготинщини з футболу) і подав ідею зіграти цієї зими у нашому чемпіонаті. Спонсорує команду агрофірма “Дружба” з Капустинець, зокрема виділяє автобус на поїздки в Переяслав. Грають зараз за команду і кілька хлопців з Переяславщини.

У четвертій суботній грі першої ліги “Темп” (Переяславське), який ще торік боровся за перемогу в ній, пропустив рекордну для нинішньої першості кількість голів, поступившись 3:13 суперникам з “Дем’янці-2”.

У центральному поєдинку недільного туру зустрілися два фаворити чемпіонату – “Сімекс” та Гайшин. Гайшинцям, щоб зберегти можливість боротися за “золото”, поступатися не можна було ні в якому разі. Однак “Сімекс” цього дня був на голову сильнішим, дуже щільно зігравши в обороні і разюче контратакуючи – 5:1. Тепер гайшинці у кращому випадку можуть поборотися хіба що за “бронзу”. Одноосібний лідер “вишки” – Мазінки – не мав проблем з Пристромами – 5:2. У матчі “Костал” – Велика Каратуль – сільська команда напрочуд вдало зіграла в першому таймі, вигравши його 4:3, проте після перерви буквально “посипалася”, пропустивши чотири голи і не забивши жодного. У результаті впевнена перемога “Костала” – 7:4. У поєдинку команд, що не претендують на медалі, – Циблі – “Солонці” – перемогу вирвали циблівчани – 4:3.

У першій лізі в шостому турі зафіксовано такі результати “Нива” – Пологи-Вергуни – 2:3, “Спартак” – “Дніпро” – 3:8, Хоцьки – “Дем’янці-2” – 1:7, ДЮСШ – “Темп” – 3:4.

Таким чином у вищій лізі перед заключним туром першого кола лідирують Мазінки – 16 очок, “Сімекс” – 15, “Костал” – 12. У першій лізі трійка лідерів має такий вигляд: “Дніпро” – 18 очок, “Дем’янці-2” – 12, “Спартак” – 10.