Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!

На Переяславщині триває чемпіонат району з міні-футболу

У суботу в спортзалі педагогічного університету завершились останні ігри першого кола відкритого чемпіонату Переяславщини з футзалу, а у неділю там же команди розпочали ігри другого кола. Згідно календаря цими вихідними команди мусили двічі зіграли між собою. У суботу в вищій лізі чемпіонату з рахунком 7:4 «Сімекс» святкував перемогу над футзалістами із Цибель. В матчі між командами Гайшин та Пристроми кращими були гайшинці вони перемогли суперника із рахунком 8:1. «Солонці» у грі із «Костал» змогли нав’язати боротьбу лише у першому таймі програвши його із рахунком 2:3. У другій половині матчу заводчани забивши у ворота суперників 6 м’ячів, і пропустивши у власні лише один із рахунком 9:3 святкували перемогу. Лідер чемпіонату Мазінки двічі без проблем розібрались із футзалістами з Великої Каратулі у суботу 9:1, а у неділю 8:0.  Певні висновки із суботньої поразки зробили і гравці Пристрім. У неділю вони нав’язали справжню боротьбу гайшинцям. Лише на останній хвилині матчу лідер команди Гайшина Євген Левченко забив м’яч, який став вирішальним і приніс перемогу 5:4. У грі між міськими командами «Солонці» та «Костал» вдруге за вихідні перемогу святкував «Костал» 5:3. У першій грі другого кола сталась перша неявка команди на гру. «Сімекс» через неявку Цибель без гри додав до свого активу три залікових бали.
Після восьми турів турнірну таблицю у вищій лізі продовжує очолювати з 22 очками команда із Мазінок, на очко менше у «Сімекс», а третю сходинку із 18 очками посідає «Костал».
У першій лізі чемпіонату «Спартак» Капустинці із 7:3 переміг юних футзалістів із ДЮСШ Переяслав. «Темп» із Переяславського програючи після першого тайму 0:1 команді з Хоцьок у другому пропустивши у власні ворота іще один м’яч, проте зумів забити супернику п’ять, і святкував перемогу 5:2. Команда з Поліг Вергунів з рахунком 2:4 поступилась «Дем’янці-2». Дівичківський «Дніпро» переміг «Ниву» з Єрківець 8:4. У першій грі другого кола «Дніпро» знову святкував перемогу над суперником із Єрківець із рахунком 9:4. «Дем’янці-2» забивши у ворота суперників 9 м’ячів та пропустивши у власні лише 2 вдруге за вихідні переміг Пологи Вергуни.
Зробивши певні висновки після суботнього матчу футзалісти з ДЮСШ Переяслав майже на рівних зіграли проти «Спартака» із Капустинець проте не втримали нічийний результат, і мінімально поступились 2:3. А ось хоцьківчани дали справжній бій суботньому кривднику команді «Темп» із Переяславського перемігши суперника із рахунком 13:2.
У першій лізі стовідсоткову результативність демонструє «Дніпро» із Дівичок. Команда набрала 24 очки, і очолює турнірну таблицю. На другому місці футзалісти із «Дем’янець-2» їх здобуток 18 очок. Третіми із 16 очками йде команда «Спартак» із Капустинець.