У Малій Каратулі провели два змагання з волейболу

12 лютого 2019 року на базі Малокаратульського НВО проведено відразу двоє змагань з волейболу серед  дівчат: 9 класу та молодших; і іншої категорії учасників – 2005 року народження та молодших, які змагалися за регламентом  Шкільної Волейбольної  Ліги  України (ШВЛУ).

В змаганнях молодших за віком учасників – третє, призове місце посіла команда з В – Каратулі.  На другому місці закінчили змагання дівчата з Ташані.         Переможцями стали юні волейболістки з  П – Вергунівського НВО, які одночасно вибороли право представлять наш район  на обласних змаганнях  ШВЛУ.

В запеклій боротьбі проходили  змагання дев’ятикласниць. Більшість зустрічей, в тому числі й стикові в боротьбі за третє та перше місце, закінчувались з рахунком  2 : 1. В цьому турнірі те ж третє місце вибороли В – Каратульські  дівчата. Щоб визначити переможця турніру, суддя  фінальної зустрічі у вирішальній партії  чотири рази оголошував та показував жестом: «Розігрується останнє очко в партії», поки дівчата з Ташані  не здолали опір  своїх опонентів, дуже непоступливих  волейболісток з Дем’янець  з рахунком   18 : 16. Ташань – переможці,  Дем’янці –  другі.

Усі учасники були нагороджені кубками та Грамотами.