Кубок пам’яті воїнів АТО

10 березня відділом молоді та спорту РДА за підтримки агропідприємства «Земля Переяславщини» у спортивній залі школи села Виповзки провели волейбольний турнір пам’яті воїнів АТО. У змаганнях взяли участь шість команд: із Поліг-Вергунів, Студениківської ОТГ, Дівичківської ОТГ, Гайшина, Циблівської ЗОШ, та Великої Каратулі.

З вітальним словом перед початком змагань до присутніх звернувся перший заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Коркач.

Розіграш проходив за олімпійською системою – до двох перемог у партіях. Команда, яка програла, залишала турнір. У матчі за третє місце зійшлись волейбольні дружини Поліг Вергунів та Студениківської ОТГ. Студениківці у двох партіях із рахунком 25:16 та 27:25 розібрались із суперниками. Гра за перше місце між командами Гайшина та Дівичківської ОТГ була напруженою та цікавою: гайшинці у першій партії перемогли з рахунком 25:19, у другій та третій партіях сильнішими виявились волейболісти з Дівичок 25:20 та 15:11.

Переможці та призери отримали від організаторів кубок, медалі, грамоти та грошові винагороди.