Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!

З одинадцяти медалей дев’ять виявилися золотими

14 березня в м. Бровари в критому легкоатлетичному манежі відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, слуху та зору. Змагалися загалом 9 команд, серед них – і команда з Переяславщини в складі 15 осіб. Виступили наші земляки дуже успішно. Зокрема, на біговій дистанції 60 м у своїх категоріях чемпіонами стали Даніела Чуєва, Дмитро Овчаренко та Аліна Козоріз. Перемогли також і Юрій Волинюк на 400-метровій дистанції та Даніела Чуєва у бігу на 200 м. Ще три золоті медалі вибороли у штовханні ядра Володимир Євтушенко, Євген Карауш та Дмитро Палатний, а Дмитро Овчаренко став переможцем у стрибках у довжину з розбігу. “Срібло” в штовханні ядра здобули Владислав Ігнатенко та Олександр Книш.
Всі чемпіони та призери були нагороджені дипломами відповідних ступенів. Поїздка спортсменів відбулася за підтримки міського та районного відділів фізкультури та спорту.