УПРАВЛІННЯ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПІДСУМУВАЛО 2018 РІК НА КОЛЕГІЇ

26 березня у приміщенні Київської обласної адміністрації відбулась колегія управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Колегію відкрила заступник голови Київської обласної державної адміністрації Алла Шкуро. «Молодь це рушійна сила розвитку та перетворень у нашій Державі. Тому на рівні області ми маємо приділяти значну увагу молодіжній політиці та реалізації молодіжних програм», – зазначила Алла Шкуро у вітальному слові.

Керівником управління був представлений звіт діяльності управління за 2018 рік. Також відбулось обговорення проблемних питань роботи з молоддю в різних районах області, шляхи та методи їх вирішення.

«Наше управління реалізовує безліч проектів розважального та навчального характерів, як для молоді так і для молодіжних працівників. Тому важливо відповідально виконувати покладені на вас обов’язки, тому що молодіжна політика нашого управління – це вклад у майбутнє, перш за все, ваших міст, районів та ОТГ» – підкреслила начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА Марина Попатенко.

Також присутніх було ознайомлено з можливостями та міжнародними програмами для молоді, які заплановані на 2019 рік. Зокрема, такими як:

• Українського-польські відносини;
  • Українського-литовські відносини;
  • Фестиваль «Під покровом Тризуба»;
  • «Будуємо Україну разом» (БУР) та інші.