В Кам`янці-Подільському метали молоти на честь олімпійських чемпіонів Мельника та Бондарчука

18-20 квітня в Кам`янці-Подільському відбувалися Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука.

У змаганнях переможно метали найкращі легкоатлети Київської області.

Тетяна Кравченко (с. Чирське, Переяслав-Хмельницький район) стала першою серед юніорок зі штовхання ядра на 4 кг, її результат - 15,27 м. З особистим рекордом перемогла Тетяна серед молоді до 20 років.

У змаганнях зі штовхання ядра взяли медалі ще четверо вихованців Київської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Анна Самолюк з особистим рекордом перемогла серед жінок.

Вікторія Кириленко посіла друге місце серед жінок.

Віктор Самолюк став другим серед чоловіків та встановив особистий рекорд.

Микола Багач у змаганнях серед чоловіків посів третє місце.

Також маємо медальні здобутки серед представників інших спортивних закладів Київщини.

В метанні молоту (3 кг) з результатом 55,41 м Юлія Шатохіна стала чемпіонкою України.

Катерина Скопич штовхнула ядро (3 кг) на відстань 12, 53 м та здобула золото.

Золоту медаль взяв і Ігор Кравченко (с. Чирське, Переяслав-Хмельницький район) в штовханні ядра – 13,52 м.

Срібними призерами стали Анастасія Солдатова (молот 3 кг, 49,75) та Тетяна Волошин (молот 4 кг, 43,86).

Анна Дяченко (молот 3 кг, 46,65) та Павло Канівець (ядро 5 кг, 14,86) посіли треті місця.

В кроці від медалі опинився метальник ядра Івана Демиденко, посівши четверте місце.