Розпочався чемпіонат району з футболу

У суботу, 11 травня, відбулися ігри першого туру відкритого чемпіонату Переяславщини з футболу. До участі у змаганнях подали заявку 13 команд. Згідно з регламентом, команди мають зіграти між собою в одне коло. Футбольні дружини, які посядуть місця з 1 по 6, потрапляють у вищу лігу, де у два кола визначать найкращу команду Переяславщини, а команди, які займуть 7-13 місця, визначать найсильніший футбольний колектив у першій лізі. Цьогоріч у чемпіонаті зголосилася взяти участь команда із села Семенівка Баришівського району.

У першому ж турі сліпий жереб звів двох непримиримих суперників останніх чемпіонатів – команди з Гайшина та Дем’янець. На гру обидві команди виставили добряче оновлені склади. За господарів, гайшинців, не грали лідери Євген Левченко та Вадим Виноградній. У дем’янчан не було у складі братів Кривенків. Гра розпочалась із атак господарів, тож воротарю гостей Костянтину Должанському не раз довелось виручати свою команду. А ось атаки дем’янчан були доволі беззубими. Перший удар в бік воріт суперників вони зробили лише на 20 хвилині. Проте під кінець тайму гості могли відзначитись. Після чудового проходу правим краєм Нікойо Жеофруа зробив простріл в карний майданчик, але його партнер не влучив по м’ячу. Після перерви гра мало змінилась. На атаки гайшинців гості відповідали гострими контратаками. Під час однієї із них дем’янчани заробили пенальті. Захисники господарів грубо зіграли проти нападника у власному карному майданчику. Проте рахунок у матчі відкрити не вдалось навіть із 11-метрового – Нікойо Жеофруа пробив значно вище воріт. Фінальний свисток арбітра матчу Мехмана Доли зафіксував суху нічию 0:0.

В інших матчах першого туру зафіксовано такі результати: Семенівка – Мазінки 4:3; Лецьки – Пологи-Чобітьки 1:6; Дівички – Світанок 2:1; «Переяслав» – «Солонці» 1:2; Пологи-Вергуни – Студеники 2:3. Команда із Великої Каратулі в першому турі суперника не мала.