Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!

Після третього туру визначився лідер чемпіонату . Ним стала команда із Семенівки

У суботу, 25 травня, відбувся третій тур відкритої першості Переяславщини з футболу. В селі Семенівка (Баришівського району) зустрілись господарі майданчика та футболісти міської команди «Солонці». Стадіон у Семенівці розташований в лісі. Навколо поля ростуть дуби та акація, яка саме заквітувала тож на полі стояв п’янкий аромат. До мінусів стадіону можна віднести і велику кількість комарів, яка не давала можливості вболівальникам спокійно спостерігати за грою. Гості розпочали гру доволі активно, і уже на другій хвилині гри заробили два кутові удари. На 9 хвилині матчу за грубу гру за межами карного майданчика проти нападника «Солонців» суддя призначив штрафний удар. Його виконав капітан команди Максим Середа. М’яч влучив в перекладину. Першу вилазку до воріт гостей футболісти із Семенівки зробили аж на 15 хвилині гри, проте воротар та захист «Солонців» впоралися із цим моментом. На 20 хвилині матчу по воротам господарів сильно пробив півзахисник гостей Сергій Головко, воротар відбив м’яча перед собою, і першим на добивання встиг сорокатрьохрічний Сергій Таранущенко 1:0. За сімнадцять хвилин черговий кутовий з лівого краю атаки подав солончанин Сергій Годунко, Не даючи м’ячу приземлитись по воротах господарів зльоту пробив Сергій Середа – 2:0. На 40 хвилині матчу третій м’яч у сітку воріт мав забивати Сергій Таранущенко, проте гравець з кількох метрів не влучив у порожні ворота, прибивши значно вище воріт. І відразу гості поплатились за цей промах. Воротар вибив м’яча з кута воротарського майданчика, півзахисник семенчан переправив його далі в лінію нападу, і по ходу обігравши захисника нападник вискочивши сам на сам і воротарем забивши гол у відповідь. На останній хвилині тайму господарі організували черговий вихід нападника сам на сам і зрівняли рахунок 2:2.

Варто зазначити що у першому таймі господарі грали доволі грубо, і суддя Мехман Дола показав їм дві жовті картки, хоч вболівальники «Солонців», які приїхали підтримати свою команду нарахували більше п’яти моментів, які заслуговували на картку. Можливо саме через це другий тайм розпочався із грубощів господарів. На 49 хвилині нападник господарів зумисне вдарив ззаду по ногам гравця Солонців Сергія Левченка. Гравець при падінні пошкодив собі спину і втратив свідомість. Арбітр навіть карточки не показав господарям за цей момент. На полі Сергій Левченко більше так і не з’явився. До середини другого тайму  через травми отримані в боротьбі із футболістами господарів ще два солончанина залишили футбольний майданчик. А на 66 хвилині поле мусив залишити і воротар гостей. Через велику кількість вимушених замін гра у переяславської команди зовсім розладилась. Гості стали давати можливість бити господарям по воротам із різних дистанцій і два таких удари досягли успіху. Певний шанс на нічию подарував солончанам Сергій Таранущенко, який на 87 хвилині гри скоротив рахунок до мінімуму, але гравцям не вистачило ні часу ні сил. Тож Семенівка святкувала перемогу 4:3. В інших матчах туру футболісти із Великої Каратулі в гостях із рахунком 4:3 перемогли команду із Дівичок. Гашин каменя на камені не залишив від Студеників 10:2. Дем’янчани без проблем розібрались із своїми сусідами командою із Мазінок 4:0. Світанок в гостях святкував перемогу над Пологами Вергунами 3:1. Матч «Переяслав» – «Амер» перенесений. Лецьки в цьому турі були вільні від гри.

Після трьох турів із 9 очками турнірну таблицю очолює команда із Семенівки, яка іще не втрачала очок. На другому місці Гайшин, який набрав 7 очок, по шість очок в доробку команд Великої Каратулі, «Солонців» та «Дніпра» із Дівичок. Без очкових здобутків Мазінки, Пологи Вергуни та Лецьки.

У наступному турі зустрінуться: Студеники – Дем’янці, «Солонці» – Гайшин, Світанок – Семенівка, Пологи Чобітьки – Пологи Вергуни, Велика Каратуль – «Переяслав», Лецьки – «Дніпро». Мазінки в 4 турі відпочивають.