Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!"Олімпійський день 2019"

Затишна атмосфера феєричного свята спорту та олімпійського духу панувала цієї по-літньому спекотної суботи в «Місті парків та здоров’я» на Київщині. А завітали до Ірпеня представники спортивної родини нашої області взяти участь у фіналі обласного спортивно-масового заходу "Олімпійський день 2019".
Традиційне свято спорту та пропаганди Олімпійського руху проводиться на Київщині майже 25 років.
Майже з кожного регіону нашої області – а це мінімум 30 спортивно налаштованих дорослих та діток – прибули до Ірпеня відстоювати спортивну честь свого району та міста. У заході також взяли участь і спортсмени різного віку із Переяслав-Хмельницького району.
Щоб досягти високого найліпшого спортивного результату під час змагань, майбутні учасники взяли участь у драйвовій руханці – причому розминалися на сцені і відомі атлети, які не менш активно повторювали за спортсменами «Do like Olympians» всі вправи.
Окрім представників влади, у легкоатлетичному забігу  взяли участь атлети, розділені на вікові категорії. Бажаючих було настільки багато, не дивлячись на спеку, що змагання тривали кілька годин.
Спортсмени, обмежені фізично та сильні духом, провели заїзд на інвалідних колясках серед учасників з ураженням опорно-рухового апарату.
Паралельно відбувалися змагання з шахів, які зібрали інтелектуалів шкільних закладів. В стрітболі взяли участь юнаки 14-15 років. Гирьовий спорт – обмежень по віку не було, отже гирьовиками стали всі, хто силу в руках відчував богатирську. У велосипедному спортізмагалися на дорожніх велосипедах. І як же без дартсу? На території 17-ї школи кидали дротики найвлучніші володарі гострого ока.
Безліч атракцій відбувалося у мальовничому парку безпосередньо для дітей. Це і конкурс малюнку на асфальті «Спорт очима дітей», і «Веселі старти» для дошкільнят, і «Змагання карапузів».
А на сцені розважали гостей показовими виступамиспортсмени провідних клубів Київщини: Ірпінська федерація хортингу, школа східних єдиноборств «Ягуар», спортивні клуби «Санчін», «Дзюдока», «Пересвіт», клуб художньої гамнастики «Восходящая звезда», відділення тхеквондо Ірпінської ДЮСШ. Студія танцю «Jardin de la Dance» та вокальні виконавці дарували естетичну насолоду шанувальникам мистецтва грації.