Всеукраїнські змагання «Золотий колос України»

В місті Скадовську з 1 по 7 липня відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з футболу 2019 року на першість та кубок «Золотий колос України» серед команд дівчат.

Змагання відкривали команди дівчат 2004/2005 та 2006/2007 років народження, у яких брали участь 15 команд з 10 областей України, а саме:

«Кобра-1» та «Кобра-2» с. Білокуракіне Луганської області, «Лідер» с. Кобиляки Полтавської області, «Колос» Переяслав-Хмельницький район Київської області, Покровська ДЮСШ та ФК «Чугуєве» с. Новопавлівка Дніпропетровська область, «Фортуна» Харківська область, Старобіжська ДЮСШ та КДЮСШ Житомирська область, «Розточчя» Жовківський район Львівська область, «Плеяда» Тульчинський район та Козятинська районна ДЮСШ «Колос» Вінницька область, «Вікторія» с. Катеринопіль Черкаська область, «Славія»  Бериславський район та «Мрія» Каховський район Херсонська область.

Команда Переяслав-Хмельницького району брала участь в розіграші кубку, у віковій категорії 2004-2005 року народження. Суперниками були вихованки ДЮСШ та футбольних клубів, але це не завадило вихованкам Сергія Степаненка зайняти достойне 4-5 місце, розділивши з командою «Кобра-2» с. Білокуракіне Луганської області набравши однакову кількість очок, зігравши в нічию, та за однаковою кількістю забитих та пропущених голів. Хочеться відмітити якісну гру воротаря команди Владислави Кузьменко та капітана команди Вікторії Осецької.

В перервах між іграми діти мали можливість оздоровитись на березі Чорного моря.

Інф. відділу молоді та спорту РДА