Професія вчителя – найблагородніша!

День працівників освіти відзначається щорічно у першу неділю жовтня тож з цієї нагоди, 2 жовтня, у районному будинку культури  відбулося свято   з нагоди Дня працівника освіти «Учитель – порадник та друг».

На святкування зібралась майже вся когорта освітян району.

Із професійним святом педагогів привітали в.о. голови районної державної адміністрації Андрій Коркач  та голова районної ради Петро Качкалда.

До слів привітання керівників району приєдналася  начальник відділу освіти районної державної адміністрації Таміла Дубина, яка зазначила,  що професія вчителя – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви, адже вони  прищеплюють  своїм вихованцям любов до знань, сіють в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкривають  складний духовний світ буття. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, виховання учнівської   молоді та з нагоди Дня працівників освіти кращих працівників галузі  нагородили Грамотою Міністерства освіти і науки України, Подяками  департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Подяками Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації  та районної ради.

Також із професійним святом освітян Переяславщини привітала голова профспілки працівників освіти району Надія Каменська та відзначила Подяками керівників закладів загальної середньої освіти.

Приємно, що на святі  чимало номерів художньої самодіяльності виконували  учні   закладів освіти, це свідчить про те, що вони вдячні своїм наставникам за їх відданість та любов.

Ольга Іщенко,
методист районного  методичного кабінету