Привітання до Дня працівників освіти

Шановна моя освітянська родино, дорогі друзі, колеги!

Мені дуже приємно звернутися до вас зі словами вдячності у цей знаменний для кожного освітянина день, а саме: День працівників освіти.

Роки нашого життя промайнуть, як перелітні птахи, і багато спогадів потемніють, як старі фотографії. Але школу і своїх вчителів ми ніколи не забудемо!

В усі часи вчитель не тільки передавав знання, але й формував світоглядні підвалини громадянського буття, тому суспільство завжди висловлювало свою глибоку повагу і вдячність вчительству.
          Професія вчителя дивно поєднує в собі молодість душі і мудрість слова, щоденну нелегку працю і щоденне свято перемоги знань. Кожен проведений вами урок - це маленьке життя, завжди цікаве та пізнавальне, яке проходить на одному диханні. Окреме спасибі всім хто забезпечує комфортне перебування здобувачів освіти та педагогів в школі.

Тож, шановні освітяни, в цей золотий осінній день вітаю вас з професійним святом, бажаю невтомно підніматися до вершини педагогічної слави, впевненості та бадьорості, здоров'я та натхнення, поваги та любові, вдачі та успіху. Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен учень радує Вас своїми досягненнями, а нелегке, але благородне учительське ремесло приносить справжнє задоволення, щедрих вам врожаїв на педагогічній ниві, а кожна близька людина нехай дарує Вам гармонію та щастя і щоб завжди був привід по-справжньому щасливо посміхнутися! З Днем працівників освіти!

Тому, хто щедро ділиться знаннями, тому, хто не втомлюється повторювати, у День вчителя – наші вітання та побажання від усього серця самого найкращого! Нехай буде порядок в журналі і в особистому житті, нехай частіше зустрічаються хороші книги і люди. Вітаючи вас із Днем вчителя, хочу побажати талановитих учнів, здоров’я і благополуччя в родині.

Вивчити та розповісти на День учителя вірш – один з найкращих подарунків. Це можливість висловити подяку своєму наставнику та провіднику у дорослий світ. Вірші про вчителя – завжди зворушливі та дуже гарні. Оберіть один із віршів та присвятіть своїй любій вчительці на її професійне свято.

Начальник відділу освіти

Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації