"Вам, герої!" - під такою назвою пройшов захід у Хоцьківській школі

Тема війни в Україні залишається найбільш актуальною. Кожен українець намагається допомогти тим, хто перебуває у складних умовах зони АТО.

У четвер 15 жовтня 2015 року у Хоцьківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів було проведено захід під назвою «Вам, герої!». Програма дня була насиченою: був організований і проведений благодійний ярмарок солодощів у підтримку воїнів АТО, відбулася зустріч з героями – односельцями Богданом Олександром Миколайовичем та Савчуком Олександром Олександровичем – учасниками АТО, яким були подаровані радісні хвилини у вигляді невеличкого концерту. А також на зустріч були запрошені гості – волонтери громадської організації «Серця Переяславщини» Любов Романенко, Інна Марченко та Юрій Ходаківський. Їм були передані продукти харчування та власноруч зроблені вироби, малюнки для передачі на передову.

Учні у різнобарвних вишиванках весело закликали, демонстрували та продавали власноруч випечені смачні вироби. Усе робилося колективно за активної допомоги батьків. Діти та дорослі мали можливість придбати смаколики за доступними цінами.

Впродовж дня лунали українські патріотичні мотиви. Під час благодійного концерту під керівництвом заступника з виховної роботи Борисенко Тетяною Іванівною та педагога–організатора школи Безсиловської Оксани Олександрівни учні 1-11-х класів декламували патріотичні вірші українських авторів. На очах і в дітей, і в дорослих виступили сльози від чуттєвого декламування поезії «Повертайтеся живими…» у виконанні учениці 11 класу Дудкевич Надії, усі присутні пройнялися патріотичним духом. Наприкінці заходу запрошені гості учасники АТО та волонтери подякували усім учасникам навчально-виховного процесу за високий рівень організації та проведення ярмарку: «Кожен з Вас знайшов час, проявив ініціативу та творчість, а у власні вироби вклав часточку своєї душі заради благородної мети – підтримати тих, хто нас сьогодні захищає на сході України та дає нам змогу жити, навчатися і виховувати дітей під мирним небом. Ми гордо стверджуємо, що у захисників України є достойна зміна, надійна підтримка – це Ви, дорогі учні. Бути патріотами своєї держави, небайдужими до ближнього, проявляти активну громадську позицію навчають насамперед, педагоги та батьки. Україна переможе!».

Учнями Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів за активної підтримки батьків, гостей свята було зібрано 2600 гривень. Зібрані кошти були передані громадській організації «Серця Переяславщини» з метою придбання необхідної рації для нашого односельця учасника АТО Савчука Олександра Олександровича. Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час! Ми переконані, що наш невеликий внесок на допомогу героям є частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Оксана Безсиловська
Педагог – організатор Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів