Ходить гарбуз по городу

Ходить гарбуз по городу, та вже не старий, а сучасний зі своєю командою (учні 7-го класу). Тема врожайності і достатку проходить головною у святі врожаю, яке відбулося теплої осінньої днини в Дем’янецькій ЗОШ І-ІІІ ст. Переяслав-Хмельницького району.

Всі учні разом зі своїми наставниками та батьками заздалегідь готувалися до свята. Щедрі столи, святково вбрані діти, цікаві композиції, в яких прославляли хліб, овочі і фрукти - все, що вирощене на своїх городах, біля школи на ділянках та у фермерських господарствах.

Особливо постаралися 3-класники з композицією «Хліб - всьому голова». З допомогою батьків вони представили і святковий коровай, і торт, і тістечка, українські вареники і пампушки, різноманітна здоба. Лунали прекрасні слова про хліб і пролунала пісня , в якій прославляється урожай.

Кожен клас  представив на святі свою композицію і захистив її. Дуже сподобалася всім пісня, яку виконали учні 8-го класу та сценки у виконанні учнів 5, 6 та 11 класів.

Після закінчення свята всі смакували хлібними виробами та фруктами.

Вчитель біології
Дем’янецької ЗОШ І-ІІІ ст