Зустріч учнів з воїном АТО у селі Світанок

Дивлячись на нинішнє становище нашої країни, впевнені, що нема такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні. Весь народ нашої держави об’єднався нині проти російського агресора. Кожен із нас всіма силами намагається підтримати воїнів своєї держави. 16 жовтня у Світанківське НВО Переяслав-Хмельницького району завітав колишній випускник, учасник антитерористичної операції молодший сержант 43 окремої артилерійської бригади великої потужності Петрашенко Віктор Олександрович. Він молодий хлопець, а вже відчув на собі усю важкість  війни.

Солдат розповідав про своє перебування у зоні АТО, про усю складнісь подій у Донецькій області. Він запевнив, що вони вірять в перемогу, бо правда на нашому боці, і на нашу благословенну землю прийде мир. Діти уважно слухали його, розповіли про свою мрію, говорили, щоб українські солдати поверталися  додому живими та неушкодженими, нехай Бог помагає нашим хлопцям здолати усіх ворогів нашої української землі.

Наприкінці зустрічі учні подарували малюнки та вручили лист:

«Любий, солдате! Дякую тобі за те що я можу гратися на майданчику, їсти морозиво, дивитися мультики! Я ніколи не забуду того, що ти мене захищаєш!

Коли я виросту, я хочу бути таким як ти! Я дуже люблю Україну і буду її захищати. Дякую тобі за те, що зараз борешся за моє майбутнє. Слава Україні!».

педагог-організатор
Світанківського НВО