Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Моя Україно! Ти сильна й багата, У тебе мільйони найкращих синів…

 Під таким гаслом пройшло свято в Гланишівському НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» до Дня Захисника України та Дня українського козацтва.

Події, що відбуваються в нашій державі, не можуть залишити нас байдужими. 23 роки Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90-ті, Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу. 13 наших хлопців – односельчан, патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи нашу Україну. 

В їх честь були проведені військово-спортивні змагання між хлопцями 9 – 11 класів. На початку змагань всі присутні вшанували пам’ять випускника нашої школи Зінченка Станіслава хвилиною мовчання.

Змагання-конкурси були наближені до дійсно військових, а саме: стріляли по мішенях, переносили потерпілих та поранених, надавали першу медичну допомогу, долали смуги перешкод.Марченко М.І. – вчитель Захисту Вітчизни у своєму зверненні до команд сказав: «Ви – майбутнє України. Тож своїми знаннями, працею, здобутками підносьте її культуру. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть волю і незалежність України!»

Незважаючи на всі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної та квітучої держави та чистого неба над головою.Заступник директора з виховної роботи

Красуля С.П.