Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Відкриття нової котельні у Виповзькому навчально-виховному об'єднанні «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

 19 жовтня у Виповзькому навчально-виховному об'єднанні «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» відбулося урочисте відкриття нової котельні. Сьогодні ми з упевненістю можемо сказати, що у нашому навчальному закладі починається нова епоха – епоха використання альтернативного палива. Цей проект був би неможливим без меценатства та підтримки директора ПП «Земля Переяславщини» Олексанлра Григоровича Яреми, голови Переяслав–Хмельницької райдержадміністрації Дубини Григорія Івановича, виконуючого обов’язки голови районної ради Бугаєнка Івана Сергійовича, начальника відділу освіти Дубини Таміли Анатоліївни, сільського голови Потупи Андрія Григоровича. 

Народна мудрість говорить: «Вогонь, запалений на вершині гори, не зігріє тих, хто у її підніжжя». І щастя наше, що є такі люди, які не говорять про добро, а творять його, розводять свій вогонь так, щоб люди могли біля нього зігрітися. Завдяки саме таким людям народилося і живе тепло в нашій шкільні сім'ї. Щиро дякуємо за те, що не залишились осторонь та допомогли втілити нашу мрію в життя. Цієї зими у класах стане тепліше та затишніше.

Вдячні всім Вам за щиру турботу,
За вашу важку й так потрібну роботу,
За те, що мрії дитячі збуваються.
Справи такі ніколи не забуваються

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє Переяславщини. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам. 


Колектив Виповзького НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»