"Урядова гаряча лінія"

20 лютого 2017 року - третя річниця вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

З цієї нагоди з метою формування в учнів високого рівня національної свідомості, почуття патріотизму, громадянськості у всіх навчальних закладах Переяслав-Хмельницького району проведені виховні заходи.

Зокрема у Великокаратульській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено загальношкільну лінійку «Герої не вмирають… Вони йдуть з Майдану в небо». Під час лінійки учні ще раз заглибилися в ті трагічні події, вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю.

В  усіх класах пройшли тематичні виховні години «Вічна пам’ять героям», «Вони пройшли крізь вогонь і зброю», «У нашій пам’яті вони завжди лишаться», «Герої не вмирають… Просто йдуть…», бесіди, які  розпочалися виконанням Державного Гімну України.

Крім того, виготовлено стенди, присвячені Героям Небесної Сотні,  учасникам антитерористичної операції на Сході України та бібліотечна виставка «Майдан: хроніка подій».