"Урядова гаряча лінія"

Найвеселіше і ситне народне свято – Масляна

Масляна – це древнє слов’янське свято, веселе проведення зими, осяяне радісним чеканням близького тепла, весняного відновлення природи. Це період, коли зима починає відступати, передаючи владу весні. Головна страва на Масляну — млинці зі сметаною, вареники із сиром, гречані млинці та інші обрядові страви.

З метою розвитку в учнів естетичних поглядів і смаків, що ґрунтуються на народній естетиці та найкращих надбаннях цивілізації; виховання гармонійно розвиненої особистості з високим національно-культурним потенціалом 24 лютого в Ковалинському НВО відбулося святкування Масляної. На свято до НВО завітали поважні гості: голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації - Андрій Пряхін, начальник районного відділу освіти - Таміла Дубина, викладачі та студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Директор НВО, Світлана Руденко та гості свята від щирого серця привітали присутніх зі святом.

Приємні спогади надовго залишаться у пам’яті гостей та учасників свята.

Всі учасники одержали естетичну насолоду, познайомилися з народними традиціями, звичаями.

В яскравих українських костюмах під фольклорну музику з веселим настроєм запрошували до столу всіх присутніх.

Усіх пригощали традиційними стравами Масляної – млинцями, варениками, запашним чаєм.

А підготували й провели святкове дійство керівник танцювального гуртка Вікторія Олійник, педагог-організатор Ольга Молоштан, вчитель музики Віктор Вадим.