"Урядова гаряча лінія"

В навчальних закладах району проведені заходи з нагоди 203-ї річниці з дня народження Кобзаря

Щорічно у першу декаду березня українці всього світу вшановують славного сина нашої держави  – Тараса Шевченка. Цікавим та змістовним був  день 9 березня 2017 року у дошкільному навчальному закладі села Циблі «Колосок». Колективом садочку було проведено літературний ранок «Тарасовими стежками», метою якого було показати значимість постаті Кобзаря, розвинути творчі здібності малюків, поглибити знання з краєзнавства, виховати повагу і шану до Тараса Шевченка.

В ході літературного заходу діти познайомилися з цікавими фактами з життя поета, художника, громадського діяча Тараса Шевченка. Вихованці декламували вірші, слухали пісні на твори Шевченка.

Також у закладі було організовано виставку малюнків дітей та батьків до творів Шевченка, яка проходила під девізом «Ми тебе не забули, Тарасе».

З 06.03 по 10.03.2017 року в Хоцьківській ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшли Шевченківські дні. Невмирущій славі генію українського народу були присвячені заходи  під загальним  гаслом  «Уклін Кобзарю».

У шкільній бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Геній правди і свободи»,  присвячена 203-й річниці від дня народження співця вільної України, геніального поета, прозаїка, драматурга, мислителя, історика, етнографа, фольклориста, талановитого художника. Бібліотекар  Борисенко Т.І. та  учні розповіли про життя і творчість Т.Г.Шевченка, про його безмежну любов до рідної землі. Затамувавши подих, учні нашої школи на чолі з педагогом –організатором  Безсиловською О.О. переглянули  презентацію «Мій Шевченко»,  фільм про життя і творчість Великого Кобзаря  «Тарас Шевченко. Заповіт». Учні мали можливість поринули у світ думок палкого патріота, його почуттів, переживань й страждань.  На спільній  виховній годині  учні 1 -11 класів читали свої улюблені вірші.

В Студениківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведені заходи, присвячені Шевченківським дням - відеопрезентація «Великий син України» (2-4 класи), огляд книжкової виставки в бібліотеці «Живуть, Тарасе, поміж нас і пензель твій, і голос твій, і слово…» (8-11 класи), літературно-музична композиція «Іду з дитинства до Тараса…» (5-7 класи), також відвідали музей Заповіту Т.Г.Шевченка у м. Переяслав-Хмельницький.