"Урядова гаряча лінія"

Подарунок Демʼянецьким школярам

17 травня в Демʼянецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали почесні представники нашого району: голова Переяслав-Хмельницької РДА Андрій Пряхін, заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, керівник апарату РДА Валерій Перчук, начальник відділу освіти Переяслав-Хмельницької РДА Таміла Дубина, депутати районної ради Василь Григоренко (керівник СГ «Альта») та Петро Губар .(керівник ФГ «Губар П. І.), які подарували  подарунок – шкільний автобус. Всі учні та вчителі були приємно вражені, адже автобус вкрай необхідний для нашої школи. На сьогоднішній день навчальний заклад відвідує 37 дітей із сусідніх сіл: Харківець та Мазінок.
З вітальним словом до всіх школярів, вчителів та працівників школи звернулися всі присутні гості.
Велику роботу з придбання шкільного автобуса зробили наші місцеві депутати районної ради, постійні спонсори школи:керівник СГ «Альта» Василь Григоренко та керівник ФГ «Губар П. І.» Петро Губар. Щоб школа мала автобус, районна влада витратила з місцевого бюджету 1 млн. 450 тис. грн..
Як зазначила в своєму виступі начальник відділу освіти Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Таміла Дубина, це перший із девʼяти шкільних автобусів району, який придбано за кошти районного бюджету.
Директор школи Микола Погребний подякував кожному із присутніх гостей, які не стоять осторонь шкільних проблем, дбають про комфорт та здоровʼя наших дітей.
Зі свого боку учні школи підготували слова вдячності небайдужим людям. По закінченню урочистостей діти з великим задоволенням прокатались на новому автобусі селом. Усі жителі Демʼянець разом із  школярами щиро раділи подарунку.