Нарада керівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти

19 квітня 2018 року в Будинку працівників освіти відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, яку проводила начальник відділу освіти Переяслав-Хмельницької РДА Таміла Анатоліївна Дубина.

Участь у нараді взяли голова Переяслав-Хмельницької РДА Юрій Васильович Клименко та заступник голови районної ради Іван Сергійович Бугаєнко, які зупинилися на питаннях якості освіти в районі, проведення двомісячника благоустрою, співпраці голів сільських рад з директорами закладів освіти.

У ході проведення наради розглядалися питання:

–       Про порядок завершення 2017/2018 навчального року та проведення ДПА учнів (вихованців) у закладах освіти району.

–        Про проведення ДПА учнів (вихованців) у закладах освіти районі у формі ЗНО.

–       Про типові навчальні плани закладів загальної середньої освіти.

–        Про реалізацію Плану заходів, розробленого на виконання Закону України «Про освіту» та Концепції «Нова українська школа», на 2018-2024 роки.

–       Порядок вибору підручників для учнів 5-10 класів.

–       Про проведення двомісячника благоустрою закріплених територій.

–       Попередження насильства та правопорушень в учнівському середовищі.

–       Атестація робочих місць у ЗЗСО.

За підсумками наради надано відповідні доручення.