У Виповзькому НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» була проведена лінійка «Дзвони Чорнобиля»

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.
У 2018 році годинник життя відраховує 32 роки Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.
25 та 26 квітня у Виповзькому НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» була проведена лінійка «Дзвони Чорнобиля». Класні керівники на годинах спілкування зі своїми учнями згадали про скорботу та біль Чорнобильської трагедії: у 1 кл. Бесіда «Дзвони Чорнобиля дзвонять у вічність», 2-4 кл. круглий стіл «Радіація і час» , у 3 кл.: Година пам’яті «Чорнобиль – рана України, 5 кл. година спілкування «Білий птах Чорнобиля», 7 кл. круглий стіл «Чорнобиль немає минулого часу», 8-9 кл. урок мужності «Чорнобильські дзвони».
Не оминули дану тему і найменші вихованці НВО, діти садочка «Сонечко». Вони разом із вихователем пом’янули загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання,послухали розповідь Охріменко І.В. «Чорнобиль – наш спільний біль», намалювали колективний малюнок «Чорнобиль очима найменших»
Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть Уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.