Чорнобиля гіркий полин

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.
У 2018 році годинник життя відраховує 32 роки Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогресс може приносити і гіркі плоди.
У закладах загальної середньої освіти Переяслав-Хмельницького району проведено виховні заходи з нагоди відзначення 32 роковин Чорнобильської трагедії:
–       лінійки «Дзвони Чорнобиля», ««Чорний спомин, вічний біль…», «Гіркий Чорнобильський полин»
–       бесіди «Дзвони Чорнобиля дзвонять у вічність», «Відлуння Чорнобиля 32 роки потому»
–        круглий стіл «Радіація і час»,  «Чорнобиль немає минулого часу»,
–        Година пам’яті «Чорнобиль – рана України», «Біль і пам’ять Чорнобиля»,
 «Білий птах Чорнобиля», «Чорнобиль не має минулого часу»
–        урок мужності «Чорнобильські дзвони».
Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятають Уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.